فصل عاشقی در هشت نفرت انگیز

0

فصل عاشقی در هشت نفرت انگیز

شاهکار هشت نفرت انگیز کوئینتین تارانتینو با بازی ساموئل ال جکسون و کرت راسل در سه بخش اسکار نامزد دریافت جایزه بود که تنها در بخش موسیقی متن به عنوان بهترین دست یافت. با وجود کارگردانی و نویسندگی تارانتینو و بازیگران حرفه ای، فیلم هشت نفرت انگیز در مراسم اسکار آنطور که باید مورد توجه قرار نگرفت. شاید بتوان گفت دوران فیلم های وسترن با وجود تزریق رویکرد تارانتینو،‌باز هم نمی تواند تماشاگران را جذب کند و به طور کلی باید ساختار این ژانر دچار تغییر اساسی شود. چنین روندی برای کامپیوتر های گیمینگ نیز وجود دارد، با وجود سخت افزار قدرتمند و عملکرد قابل توجه، ممکن است به دلیل عدم توجه به ظاهر کیس مورد توجه کاربران قرار نگیرد.

 

کامپیوتر گیمینگ 8Pack Asteroid SFF برای تغییر ساختار دسکتاپ های گیمینگ وارد میدان رقابت شده و با توجه به ظاهر متفاوت و حرفه ای می تواند موفقیت خود را تضمین کند. ظاهر کیس نشان می دهد که با یک کامپیوتر ماد شده حرفه ای روبرو هستید و با مشاهده سخت افزار به کار رفته در Asteroid SFF به باطن حرفه ای آن نیز پی خواهید برد. در نسخه پایه این کامپیوتر گیمینگ با پردازنده چهار هسته ای اینتل Core i7-6700K و هشت گیگابایت حافظه رم DDR4 از برند Team Group روبرو می شوید. پردازنده اینتل به چهار هسته و هشت رشته پردازشی مجهز است که با فرکانس پایه ۴ گیگاهرتز فعالیت می کنند. در صورت فعالسازی فناوری توربو بوست، فرکانس پردازنده به ۴.۲ گیگاهرتز افزایش خواهد یافت، اما 8Pack با در نظر گرفتن خنک کننده مایع حرفه ای قابلیت اورکلاک پردازنده به ۴.۷ گیگاهرتز را فراهم آورده است.

 

کامپیوتر گیمینگ 8pack asteroid sff

 

هشت گیگابایت حافظه رم DDR4 با فرکانس ۳۸۶۶ مگاهرتز به عنوان گزینه پایه در نظر گرفته شده که در صورت نیاز به ظرفیت حافظه بیشتر می توانید حجم ۱۶ گیگابایتی با فرکانس ۳۷۳۳ مگاهرتز را انتخاب کنید. ذخیره سازی اطلاعات بر عهده درایو های سالید سامسونگ 850 Evo قرار دارد که درایو ۵۱۲ گیگابایتی برای نصب سیستم عامل و درایو ۱ ترابایتی برای نصب بازی ها وجود دارد. پردازش گرافیکی نسخه پایه کامپیوتر گیمینگ 8Pack Asteroid SFF بر عهده کارت گرافیک NVIDIA GTX 980 Ti قرار دارد که به صورت اورکلاک شده ارائه می شود. در صورت نیاز به قدرت پردازشی بیشتر می توانید کارت گرافیک را با GTX Titan X تعویض کنید و از ۳۰۷۲ هسته پردازشی CUDA و ۱۲ گیگابایت حافظه گرافیکی GDDR5 بهره مند شوید.

 

کامپیوتر گیمینگ 8pack asteroid sff

 

توان مورد نیاز قطعات سیستم توسط پاور SuperFlower 1000W تامین می شود. سیستم خنک کننده به کار رفته توسط 8Pack طراحی شده تا علاوه بر کارایی قابل توجه در خنک سازی قطعات مختلف،‌ظاهر زیبا و متفاوتی به کامپیوتر گیمینگ اعطا کند. در صورتی که به این کامپیوتر گیمینگ علاقمند شده و عیدی خود را به خوبی پس انداز کردید، باید چند بار برای دریافت عیدی به منزل اقوام مراجعه کنید. دلیل این امر قیمت ۳۹۸۹.۹۹ پوندی دسکتاپ گیمینگ 8Pack Asteroid SFF است!

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید