فندق الایت گروپ،ارزان قیمت اما مدرن

0

فندق الایت گروپ،ارزان قیمت اما مدرن

همانطور که می دانید،تولید و عرضه مادربردهای کلاس mini-ITX و mini-ATX این روزها بخشی از تمرکز تیم های R&D را به خود اختصاص داده است.کوچک شدن کامپیوترها و عدم نیاز به ابعاد بزرگ در مادربردها،تولید کنندگان سخت افزار را هر چه بیشتر به سوی تولید این کلاس علاقمند کرده است.این شما و این هم فندق قهوه ای الایت گروپ.

 

شرکت الایت گروپ (ECS) را فروشندگان سخت افزار خوب می شناسند.دلیل آن هم قیمت پایین اکثر مادربردهای این برند است.به عبارت بهتر افرادی که به دنبال مادربردهای ارزان قیمت،کار راه انداز و ساده هستند،الایت گروپ را مد نظر قرار می دهند.اما این شرکت به تازگی جدید ترین مادربرد خود تحت عنوان H110I-C4P را معرفی کرده است.

این مادربرد از همان ظاهر ساده و سنتی الایت گروپ برخوردار است.چیپست H110 نیز ارتباطات مادربرد را تحت کنترل دارد تا بدین ترتیب شاهد یک مادربرد ارزان قیمت اما نسل ششمی باشیم.این محصول پذیرای پردازنده های اینتل در سوکت LGA 1151 است.دو اسلات حافظه رم،با استاندارد DDR4 بر روی برد به چشم می خورد. H110I-C4Pاز حافظه هایی با سرعت 2133 مگاهرتز پشتیبانی به عمل می آورد.یک اسلات توسعه PCI-E 3.0 X16 نیز بر روی برد به چشم میخورد.یک ماژول M.2 نیز برای نصب حافظه های پر سرعت موجود است.این ماژول از حافظه های 2242 پشتیبانی کرده و می تواند پهنای باندی برابر با 20 گیگابیت بر ثانیه را به سیستم اختصاص دهد.

6 درگاه ساتا نسل سوم،یک رابط Display Port و یک رابط HDMI،توانایی اتصال 4 پورت USB 3.0 و یک پردازشگر صوتی با توان پردازش 6 کانال مجزا،از دیگر امکانات این مادربرد کوچک هستند.این محصول می تواند نیازهای کاربران را به طور کامل پاسخ داده و تکامل I/O ها در کنار قیمت مناسب و سیستم های ارتباطی مدرن،شما را از بابت پرداخت هزینه های اضافی منع می کند.این مادربرد با قیمت زیر 80 دلار روانه بازار خواهد شد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید