«فهرست مقدس» پیامی بین‌المللی دارد/ شهریورماه؛ زمان مناسب اکران فیلم

0

گیگر:

همدانی کارگردان انیمیشن سینمایی «فهرست مقدس»:

ما همه تلاشمان را کردیم تا بتوانیم چشم‌نوازترین تصویر را در قالب بهترین روایت ارائه دهیم.

به گزارش بولتن نیوز، محمدامین همدانی تهیه‌کننده و کارگردان انیمیشن سینمایی «فهرست مقدس» در خصوص این فیلم گفت: در «فهرست مقدس» یک تکنیک جدید و بی‌نظیر را به کار گرفته‌ایم که تاکنون در سینمای کشورمان اجرا نشده است و همه تلاشمان را کردیم که به بهترین استانداردها دست پیدا کنیم تا بتوانیم چشم‌نوازترین تصویر را در قالب بهترین روایت ارائه دهیم.

وی تصریح کرد: ده نفر از بهترین و به نام‌ترین دوبلورهای کشورمان در این انیمیشن صحبت کردند و در واقع بهترین نفرات ممکن برای دوبله این فیلم به کار گرفته شده‌اند.

وی در خصوص برنامه‌اش برای اکران «فهرست مقدس» عنوان کرد: اقدامات لازم برای اخذ پروانه نمایش از سمت سازمان سینمایی اوج در حال انجام است و برنامه ما اکران این فیلم در شهریور ماه سال جاری است تا بتوانیم با شروع سال تحصیلی جدید، در مهرماه از ظرفیت مدارس در اکران «فهرست مقدس» استفاده کنیم.

وی افزود: با توجه به اینکه پیام «فهرست مقدس» یک پیام بین‌المللی است، از ابتدا برنامه‌ریزی‌هایی برای پخش این فیلم در سطح جهانی صورت گرفته است و امیدوارم که اکران موفقی در عرصه بین‌الملل داشته باشد.

همدانی در بخش پایانی صحبت‌هایش اظهار داشت: بازخوردهای خوب مردم بهترین برداشت و هدیه‌ای است که ما می‌توانیم از این کار داشته باشیم؛ چرا که آن‌ها تصمیم نهایی را می‌گیرند و امیدوارم استقبال خوبی از این فیلم داشته باشند.

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید