فورد F-150 دیوید بکام را بخرید!

0

دیوید‌ بکام یکی از شناخته شده‌ترین فوتبالیست‌های جهان بوده و هواداران او می‌توانند با صرف مبلغ هنگفتی، نسبت به خریداری خودروی F-150 این فوتبالیست مشهور اقدام کنند. دیویدبکام فورد F-150 خود را در سال ۲۰۰۲ خریداری کرده است. فورد F-150 دیویدبکام، در حال حاضر ۴ مالک داشته و خریداران می‌توانند با شرکت در حراج SANDOWN که در ۳۰ آوریل برگزار می‌گردد، آن را خریداری کنند.

77

خودروی دیویدبکام، همانند اغلب خودروهای افراد مشهور؛ یک نسخه سفارشی به نام  هارلی دیویدسون بوده که کنسول مرکزی بزرگی، دو صندلی سرنشیان جلوی آن را از یکدیگر جدا کرده است. این خودرو مجهز به موتوری ۵.۴ لیتری V8 سوپر بوده و توان تولید ۳۴۰ اسب‎‌بخار قدرت و ۵۷۶ نیوتن‌متر گشتاور دارد. شتاب صفر تا ۱۰۰ این خودرو ۶.۲ ثانیه است.

77

خریدارن خودروی دیویدبکام باید بدانند که نسخه هارلی دیویدسون فورد F-150؛ در سال ۲۰۰۲ با یک موتور V5 عرضه شده و به همین دلیل؛خودروی دیوید‌بکام یکی از خاص‌ترین مدل‌های F-150 است.

حداقل قیمت در نظر گرفته شده برای فورد F-150  دیوید‌بکام، ۱۷.۲۰۰ دلار است. در این حراجی، علاوه بر F-150 دیویدبکام؛ خودروهایی نظیر؛   ۱۹۸۷ Fiesta XR2 ، ۱۹۸۰ Escort RS2000  و یک نسخه کلاسیک از  Mustang Convertible به حراج گذاشته می‌شوند.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید