فوق العاده داغ از کنفرانس سونی در نمایشگاه Paris Games Week: معرفی بازی جذاب WiLD

0

فوق العاده داغ از کنفرانس سونی در نمایشگاه Paris Games Week: معرفی بازی جذاب WiLD

ساعاتی قبل کنفرانس اختصاصی شرکت سونی در نمایشگاه Paris Games Week به پایان رسید و ما تا این لحظه با بازتاب مهم ترین بخش های این کنفرانس در خدمت شما عزیزان بازی دوست بودیم. اما بی شک مهم ترین و جالب ترین بخش کنفرانس سونی به معرفی بازی کاملاً جدید و غافلگیر کننده ی WiLD مربوط می شد.

بازی WiLD بی هیچ تردیدی بهترین بخش کنفرانس اختصاصی امروز شرکت سونی محسوب می شد. اثری کاملاً منحصر به فرد و متفاوت که به دست بازی ساز برجسته و صاحب نام حاضر در دنیای بازی های کامپیوتری یعنی میشل انسل در دست ساخت است (برای کسانی که انسل را نمی شناسند ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که او خالق اصلی بازی ریمن است). بنا بر گفته های انسل، بازی WiLD قرار است اثری در سبک اکشن ماجرایی باشد که در درونمایه ی داستانی و محتوای گیم پلی خود رابطه ی متقابل انسان با طبیعت را به تصویر خواهد کشید. در این بازی جالب که با زاویه ی دوربین سوم شخص طراحی شده است (و برخلاف اکثر عناوین این سبک دوربین کمی از شخصیت اصلی فاصله دارد)، شما نقش کاهن قبیله ای بدوی را بر عهده خواهید داشت که مهم ترین توانایی اش تسخیر جسم جانوران است! به عنوان مثال شما در طول این بازی می توانید به تسخیر جسم یک عقاب بپردازید و با فرو رفتن در قالب او به شکار سایر موجودات زنده ی حاضر در هوا یا روی زمین نظیر مار اقدام نمایید. در واقع با شکار هر موجود زنده ای، شما قادرید به بخش نهفته ی وجودی آن جانور دست پیدا کنید و از این طریق تجربه ی معنوی و جسمانی خود را افزایش دهید. گفتنی است که این تجربیات (در فرآیندی مشابه با بازی فار کرای 3) در قالب خالکوبی هایی روی بدن شخصیت اصلی بازی نمود می یابند و شما به تدریج از این طریق می توانید توانایی های خود را در طول بازی افزایش دهید. بنا بر اظهارات کارگردان اصلی بازی WiLD یعنی میشل انسل دشمنان اصلی شما در طول این اثر سایر انسان ها هستند که گاه و بی گاه در قامت اعضای دیگر قبایل موجود در محیط (که به صورت کاملاً Open World طراحی شده است) باید با آن ها روبرو شوید. اما یکی از جالب توجه ترین نکاتی که در گیم پلی بازی WiLD توجه نگارنده را به خود جلب کرد، امکان سواری گرفتن از یک خرس بزرگ قهوه ای بود. خرسی که به کمک آن می توانید در لابلای علف ها با سرعت هر چه تمام تر به دویدن بپردازید و دشمنان تان را به بهترین شکل ممکن ناکار کنید (انسل از این خرس به عنوان یک وسیله ی نقلیه ی سنگین نام می برد!). در هر صورت بازی WiLD را می توان یکی از بهترین عناوین معرفی شده توسط سونی در کنفرانس اختصاصی خود و حتی در کل نمایشگاه Paris Games Week امسال محسوب کرد. اثری که فعلاً هیچ تاریخ دقیقی برای انتشار آن اعلام نشده است و تنها بر روی کنسول خانگی انحصاری سونی یعنی PS4 منتشر خواهد شد. با بررسی این بازی جذاب و بسیار قابل انتظار، گزارش لحظه به لحظه ی ما از نمایشگاه Paris Games Week امسال نیز به پایان خود می رسد. تا این لحظه با انعکاس بخش مهم و اصلی کنفرانس اختصاصی سونی در این نمایشگاه با شما همراه بودیم. در این میان تنها یک سری جزییات باقی می ماند که می توانید آن ها را هم حدود ده دوازده ساعت دیگر در قالب نگاه اجمالی ما به کنفرانس سونی در نمایشگاه Paris Games Week امسال که در مطلبی جداگانه منعکس خواهد شد، از نظر بگذرانید. ضمن این که شرکت در مسابقه ی دوئل وار موبایلی ما را هم فراموش نکنید.

در نظرسنجی بهترین تلفن هوشمند سال 2015 به انتخاب کاربران وب سایت سخت افزار شرکت کنید! برای ثبت رای و آگاهی از روند اجرای مسابقه می توانید از صفحه ویژه این مسابقات دیدن کنید.

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید