فیات کرایسلر فراخوان داد؛ مشکل موتوری در ناباوری!

0

فیات کرایسلر ۴۰۹۸۶۶ دستگاه از تولیدات خود در سراسر جهان را که شامل؛ Jeep Renegade ،Jeep Cherokee و … می‌شوند، فراخوان کرد. این فراخوان شامل مدل‌های تولیدی فیات کرایسلر از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۵ می‌شود. در جریان این فراخوان ۳۲۳۳۶۱ دستگاه از محصولات فیات کرایسلر در ایالات متحده امریکا؛ ۳۵۵۱۱ دستگاه در کانادا؛ ۷۰۶۷ دستگاه در مکزیک و ۴۳۹۲۷ دستگاه در سایر مناطق جهان حضور دارند.

jeep-renegade

به گفته مسئولان این خودروساز؛ حل مشکل محصولات فراخوانده شده شامل گارانتی بوده و مشکلات برق خودرو، موجب دیرتر روشن شدن موتور می‌شود. فیات کرایسلر تاکید کرده است که تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر وقوع حادثه و صدمات جانی ؛ به دلیل مشکل موجود در محصولات این کمپانی، وجود نداشته است.

jeep-renegade

فیات کرایسلر وجود چنین مشکلی را در میان انبوهی از محصولات تولیدی خود باور نداشته و آن را به زیان کمپانی می‌داند. اگر این مشکل بر روی سایر خودروها نیز  وجود داشته باشد؛ صاحبان آنها باید به نمایندگی‌های فیات کرایلسر مراجعه کرده و نسبت به رفع آن اقدام کنند.

 فیات کرایسلر برای رفع این مشکل، موتور و تنظیمات آن را آپدیت و سیم‌کشی‌های مربوطه را دوباره بازرسی و در صورت نیاز تعویض می‌کند. فیات کرایسلر که از ۲۳ سپتامبر ۲۰۱۴ فرایند تولید محصولات خود را تغییر داده؛ اعلام کرده است که مشکلات موجود، رابطه‌ای با تغییر فرایند تولید محصولات در کمپانی فیات کرایسلر ندارد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید