فیس لیفت‌های جدید رنو در نمایشگاه

0

نمایشگاه خودرویی پاریس ۲۰۱۶ مانند اکثر نمایشگاه‌های خودرویی جهان آنقدر تحث تاثیر کانسپت‌ها، مدل‌های مفهومی و خودروهای لوکس قرار گرفت که خودروهای معمولی‌ که بیشتر هم مورد استفاده مردم قرارمی‌گیرند، کمتر دیده شدند. یکی از این محصولات که در ایران نیز چندان گمنام نمانده داچیا رنو است.
12

به گزارش گروه خودروی عصر ایران، در ماه گذشته داچیا مدل فیس‌لیف‌ شده برخی از محصولاتش را معرفی کرد و آنها را در نمایشگاه پاریس به نمایش درآورد. محصولات داچیا تنها در چند کشور با این نام فروخته می‌‌شوند و کشورهای خارج از حوزه اروپا محصولات این خودروسازی را تحت عنوان برند تجاری رنو می‌شناسند.

13

محدود ارتقاء یافته خودروهای داچیا- رنو در نمایشگاه پاریس شامل سدان لوگان، ون MCV لوگان، ساندرو هاچبک و مدل سخت‌تر ساندرو یعنی استپ وی می‌شود. هر کدام از این خودروها به چراغ‌های روزتاب LED هلالی، مه شکن، جلوپنجره‌های مدرن با آرم رنو در مرکز آن مجهز شده‌اند. سپر جلوی هر چهار خودرو هم تغییر کرده و اطراف پروژکتورها را قابی نقره‌ای‌رنگ فراگرفته است.

14

یک موتور ۳ سیلندر ۱ لیتری نیز به لیست موتور های این خودرو ها اضافه شده است که می‌تواند ۷۴ اسب بخار قدرت را تولید کند.

داچیا ادعا می‌کند که این موتور بهترین مصرف سوخت و کمترین آلایندگی زیست محیطی را دارد.
15

همچنین موتورسه سیلندر توربوشارژر دار مدل فعلی نیز حفظ شده است. این موتورپیشرانه می‌تواند ۸۹ اسب بخار قدرت را تولید کند و امکان انتخاب جعبه دنده‌ دستی و یا خودکار برای آن وجود دارد

16

در نمای عقب خودروها نیز، شاهد چنین تغییراتی هستیم. تریم خودرو در فضای داخلی نیز تغییرات اندکی داشته است که شامل تغییر اهرم تعویض دنده، منافذ ورودی هوا، فرمان اتومبیل و برخی دیگر از لوازم داخلی است.

ویژگی‌هایی که ممکن است از هر خودرویی صرف نظر از قیمت ارزان انتظار داشته باشید، شامله شیشه‌های برقی، استراحتگاه دست و سوکت‌های ۱۲ ولتی است که اینک به صورت استاندارد در این خودروها دیده می شود. از دیگر گزینه‌هایی که می‌توانید در نمونه‌های جدید مشاهده کنید دوربین‌های پشت خودرو و سامانه کمکی “هیل- استارت” است. هیل استارت در شیب‌ها و مناطق غیر جاده‌ای با توزیع قدرت در چرخ‌ها و موتور به راننده برای عبور از ارتفاع و شیب کمک می‌کند.
17

تمام جزئیات این مجموعه به جز آرم و نشانش از شرکت خواهر رومانیایی رنو – داچیا- گرفته می‌شود. در حال حاضر مدل RS ساندرو از گزینه‌های پرطرفداری است که تنها در آمریکای لاتین به فروش می‌رسد.

در ماه گذشته داچیا مدل فیس‌لیف‌ شده برخی از محصولاتش را معرفی کرد و آنها را در نمایشگاه پاریس به نمایش درآورد. محصولات داچیا تنها در چند کشور با این نام فروخته می‌‌شوند و کشورهای خارج از حوزه اروپا محصولات این خودروسازی را تحت عنوان برند تجاری رنو می‌شناسند.

[ad_2]

www.mashin.ir

پاسخ دهید