فیلمبرداری فیلم مورد انتظار آکوامن به اتمام رسید

0

گیگر در دانلود فیلم و سریال :

تاریخ اکران فیلم مورد انتظار و هیجانی «آکوامن» اعلام شد.

این خبر ، خیلی از هواداران دنیای دی سی رو خوشحال کرد.

تاریخ اکران فیلم مهیج «آکوامن» اعلام شد. « جیسون موموا» در صفحه اینستاگرامش عکسی رو به اشتراک گذاشته و زیر اون نوشته که فیلمبرداری این فیلم به پایان رسیده و همانطور که اعلام شده ، قرار است در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۱۸ ، به روی پرده های سینما بیاید. فیلمبرداری فیلم «آکوامن» در ساحل کوئینزلند استرالیا و همچنین کشور هایی همچون تونس ، سیسیلی و فنلاند انجام شده است. در فیلم «آکوامن» شاهد حضور جیسون موموا به عنوان نقش اصلی خواهیم بود ، معرفی بسیار مختصری از او در فیلم «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» انجام شد. همچنین بازیگران دیگری همچون «امبر هرد» در نقش مرا همسر آکوامن ، «نیکول کیدمن» در نقش مادر آکوامن (آتلانتا) ، «تمیورا موریسون» در نقش پدر آکوامن ، «پاتریک ویلسون» در نقش برادر آکوامن (با نام مستعار ارباب اقیانوس) ، «یحیی عبدالمتین»  در نقش بلک مانتا و «ویلم دافو» در نقش وولکو در این فیلم حضور دارند.

کارگردانی این فیلم رو «جیمز وان» برعهده داره. فیلمنامه این فیلم به قلم «ویل بیل» و «جف جونز» نوشته شده است. «جیسون موموا» در مصاحبات قبلی خود در مورد پیشرفت کاراکتر آکوامن گفته بود که :“آکوامن هنوز آکوامن هم نیست. او هنوز شاه هفت دریا نیست. این موضوع تا پایان فیلم ، مشخص نخواهد شد. در واقع، این پیشرفت بزرگی برای من است. ممکن است در نگاه طرفدارانی که او را می بینند و چگونگی اینکه من او را به تصویر کشیده ام ، چیز غریبی باشد ، او شخصیتی سرسخت باشد ولی باید تا زمان اکران فیلم آکوامن در سال ۲۰۱۸ صبر کنیم تا آکوامن واقعی را بشناسیم. زیرا او هنوز شاه نیست.”


پیشنهادات سایت:

برای باخبر شدن از آخرین اخبار سایت و سینمای جهان ، به کانال تلگرام http://www.irangapco.com/category/downloads بپیوندید.

کانال تلگرام http://www.irangapco.com/category/downloads

پاسخ دهید