فیلمی برای علاقه‌مندان به فیلم‌های زامبی

0

گیگر :

شاید قبلاً اولین تریلر فیلم دِ گرل وید اٌل دِ گیفتز (The Girl With All The Gifts) را دیده باشید. این فیلم یک درام از دنیای پس از آخرالزمان است. اگر این تریلر را ندیده‌اید، در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید. حالا پوستر جدیدی از این فیلم منتشر شده که در آن تصویر بازیگرانی مانند پدی کانزیدین، گلن کلوز، جما آرترتون و بازیگر جدیدی به نام سنیا ننوها به چشم می‌خورد.

داستان این فیلم در دنیایی اتفاق می‌افتد که مردم دچار نوعی بیماری شده‌اند که آن‌ها را به چیزی به نام گرسنگان تبدیل می‌کند. این فیلم پرپیچ و تاب زامبی اقتباسی از رمان مایک کری است که نویسندگی فیلمنامه را نیز خودش بر عهده داشته است.

ننوها نقش ملانی را در این فیلم بازی می‌کند که یک دختر نیمه انسان نیمه گرسنه است و در ساختمانی تحقیقاتی نگه‌داری می‌شود. معلمی به نام هلن جاستینو به ملانی توجه ویژه‌ای دارد. در این میان پزشکی به نام کارولین کلدول در حال ساخت واکسنی برای این بیماری است که در سراسر کشور گسترش یافته است. این در حالی است که گروهبانی به نام ادی پارکز در گروه تحقیقاتی تلاش می‌کند امنیت انسان‌ها را در مقابل گرسنگان تأمین کند. وی زمانی برای دلسوزی ندارد؛ اما فرصتی فراهم می‌شود که ملانی می‌تواند کار جدیدی انجام دهد و امیدی برای انسان‌ها ایجاد کند.

این فیلم که کارگردانی آن بر عهده کولم مک‌کارثی است، روز ۲۳ سپتامبر (۲ مهر) اکران خواهد شد.

منبع :مجله اینترنتی فوت و فن

پاسخ دهید