فیلمی که دیدن آن یک ماه زمان می‌برد!

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، برای تماشای این فیلم باید از مرخصی‌های قبلی استفاده کرد. حساب کنید که تنها برای تماشای تیزر ۷ ساعتهٔ فیلم باید حوصله به خرج داد و تازه تصمیم بگیرید که آیا دوست دارید به تماشای این فیلم ۳۰ روزه بنشینید یا خیر. اگر تصمیمتان مثبت است، پس تمام برنامه‌های یک ماه آتی خود را کنسل کنید.
 
آندرس وِبرگ (Anders Weberg)، کارگردان سوئدی، دومین تیزر بلند از فیلم تجربی‌اش به نام آمبیانس (Ambiancé) را بیرون داد. مدت زمان این تیزر ۴۳۹ دقیقه است.
 
وبرگ که در زمینه هنر هم مشغول به کار است، سال گذشته میلادی تیزر ۷۲ دقیقه‌ای را بیرون داد. او حتی قصد دارد تیزر سوم را در سال ۲۰۱۸ منتشر کند که گفته می‌شود مدت نمایش آن ۷۲ ساعت خواهد بود.
 
فیلم غیرخطی و انتزاعی وبرگ حول محور دو هنرمند «پرفرمنس آرت» است. این فیلم در سواحل جنوب سوئد فیلمبرداری شده است. تمام فیلم نیز مربوط به همین مسئله بوده و در فیلم شاهد هیچ کاتی نیستیم.
 
داستان یک خطی فیلم نیز به این صورت منتشر شده که «فضا و زمان در فضایی سورئال و در جریان سفری رویایی به فرا‌تر از مکان با هم گره خورده‌اند.»

این فیلم بدون شک برای مخاطبان خاص و عاشقان فیلم اکران خواهد شد. آیا شما حاضرید به تماشای این فیلم بنشینید؟
 
قرار است که فیلم آمبیانس در ۳۱ دسامبر سال ۲۰۲۰ اکران شود.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

منبع: فرادید

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید