فیلم «پوکمون گو» در دست ساخت

0

گیگر :

بازی پوکمون (Pokemon) که هدف از آن جمع‌آوری شخصیت‌های خاص بازی است و تولد ۲۰ سالگی‌اش را امسال جشن گرفت، با ارائه نسخه‌ای جدید از بازی برای گوشی‌های هوشمند که پوکمون گو (Pokemon Go) نام دارد و یک بازی واقعیت افزوده است، دوباره محبوب شده است. حالا هالیوود نیز می‌خواهد از این محبوبیت نصیبی ببرد.

ظاهراً پوکمون گو در سراسر جهان محبوبیت زیادی به دست آورده و از فناوری واقعیت افزوده استفاده می‌کند تا کاربران بتوانند در دنیای واقعی شخصیت‌های بازی را بگیرند. هفته گذشته مدت کوتاهی پس از ارائه نسخه جدید این بازی، ارزش سهام شرکت نینتندو تا ۹ میلیارد دلار افزایش یافت و حالا استودیویی به نام لجندری پیکچرز (Legendary Pictures) که فیلم‌هایی مانند وارکرفت و گودزیلا را ساخته است، به دنبال تبدیل این بازی به یک فیلم اکشن است.

نویسنده فیلم کرانیکل (Chronicle )، مکس لندیس، جزو افرادی است که احتمالاً برای نویسندگی این فیلم پیشنهاد شده؛ اما هنوز کارگردان این فیلم انتخاب نشده است. این اولین فیلم برای بازی پوکمون نیست. تاکنون حداقل ۱۲ فیلم برای این بازی ساخته شده است.

هنوز زود است که در مورد این بازی یا فیلم نظر بدهیم؛ زیرا تنها ۷ روز از زمان عرضه پوکمون گو گذشته است؛ اما مطمئناً طی روزهای آینده خبرهای بیشتری در این مورد منتشر خواهد شد.

منبع :مجله اینترنتی فوت و فن

پاسخ دهید