قایق مسابقه‌ای الهام گرفته شده از مرسدس بنز، خشم ۲۲۰۰ اسب‌بخاری آبهای آزاد

0

گیگر :

AMG مرسدس و سیگارت ریسینگ با یکدیگر همکاری کرده تا 41 SD GT3 را در نمایشگاه قایق میامی ۲۰۱۶ به نمایش در آورند. قدرتمندترین وسیله آبی با عملکرد آزاد که توسط سیگارت ریسینگ ساخته شده، این قایق از خودرو مسابقه‌ای AMG GT3 مرسدس (معادل جاده‌ای آن) الهام گرفته شده.

طراحی‌های مشترک واضحی بین این دو وجود دارد. هر دو آرم AMG و رنگ‌بندی خاکستری و زرد را با خود دارند، اما اشتراک واقعی آنها در میل شدید آنها به سرعت تمام خفته. AMG GT3 یک ۶.۳ لیتر V8 را با خود دارد که می‌تواند در لحظه تایرها را دود کند، SD GT3 دو موتور بزرگ مرکوری Mercury هر کدام با توان ۱۱۰۰ اسب‌بخار را دارا می‌باشد. در حالت تخته‌گاز این قایق مسابقه‌ای ۹۰۷۱ کیلویی به سرعت ۱۶۰ کیلومتر در ساعت بر روی آب می‌رسد.

سکیپ بریور مدیرعامل گروه سیگارت ریسینگ بیان کرد که “ما از همکاری دوباره امسال با مرسدس بنز برای طراحی سریعترین قایق مسابقه‌ای کنسول وسط خوشحالیم. 41 SD GT3 تعهد مارک تجاری ما را به ابتکار و ساخت ماهرانه نشان می‌دهد و قدرت همکاری ما با مرسدس را بار دیگر نشان می‌دهد.

در درون SD GT3 امکانات شامل یک کابین دست ساز فرش شده با چوب درخت ساج و روکش چرم بسیار مقاوم در برابر آب می‌باشد. سه صفحه نمایش ۱۷ اینچی HD در قایق وجود دارد که کنترل های صدا و مسیریابی را از سیگارت ریسینگ و گارمن نمایش می‌دهند.

خب شاید در این لحظه به فکر این افتادید که هزینه SD GT3 چقدر می‌باشد اما متاسفانه اطلاعات قیمت فقط محدود به گروهی خاص می‌باشد. اگر می‌خواهید این غول را شخصا ببینید، نمایشگاه قایق میامی برای عموم از ۱۱ تا ۱۵ فوریه باز است.

cover

پاسخ دهید