قلب سری ارتش رژیم صهیونیستی کجاست؟ + تصاویر

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، برای اولین بار تصاویری را از دخل مرکز سری ارتش این کشور منتشر کرده است. بر اساس این گزارش این مقر در زیر ساختمان وزارت جنگ این کشور در تل آویو واقع شده است. از آنجا که سانسور مانع از ذکر عمق این مکان شده است ولی این روزنامه می نویسد که سربازان هنگام خروج از این مکان عرق کرده بودند که هیمن امر نشان از این دارد که این مکان سری در عمق زیادی از زمین واقع شده است.

قلب سری ارتش رژیم صهیونیستی کجاست؟ + تصاویر

یدیعوت آحارانوت می نویسد که این مکان در سال 1964 برای مدیرت درگیری ها و بحران ها از یک مکان امن ساخته شده است و اسحاق رابین وزیر جنگ وقت اسرائیل بر ساخت آن نظارت داشته است ولی در آن جنگ از این مکان استفاده نکرد تا اینکه در جنگ اکتبر 73 مورد استفاده قرار گرفته است.

قلب سری ارتش رژیم صهیونیستی کجاست؟ + تصاویر

به نوشته یدیعوت آحارانوت این مقر به منزله قلب ارتش و رژیم صهیونیستی است و هر ورود و خروجی در این مکان چک می شود. این مقر از سالن های وسیع و مراکز اطلاعاتی و ستاد مشترک و در سال گذشته از آغاز ربودن سه شهرک نشین صهیونیست در الخلیل تا حمله به غزه از آن استفاده شد. این روزنامه صهیونیستی مدعی شده است که این مکان همچنین در برابر تهدیدهای نظامی چه کلاسیک و چه هسته‌ای مقاومت می‌کند و از زیرساخت هایی برخوردار است که رهبران صهیونیست می توانند برای مدت طولانی در آن سکونت داشته باشند.

قلب سری ارتش رژیم صهیونیستی کجاست؟ + تصاویر

گفتنی است این گزارش در تاریخ 4 اردیبهشت 1394 در خبرگزاری تسنیم منتشر شده است و بنا به اهمیت آن دوباره منتشر می شود.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید