قهر خاکپور جواب داد/ بند جنجالی قرارداد او حذف می شود

0

ورزش > فوتبال ملی – محمد خاکپور سرانجام توانست حرفش را به کرسی بنشاند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مدتی قبل محمد خاکپور به صورت ناگهانی از سرمربیگری تیم ملی امید کناره گیری کرد. یکی دو روز گذشت تا او سرانجام با حبیب کاشانی مدیر تیم امید جلسه ای گذاشت و در نهایت قرار شد که خاکپور به طور جدی روی قراردادش فکر کند و از طرفی فدراسیون هم درمورد قرارداد او نرمش به خرج دهد.
خاکپور نسبت به مبلغ قراردادش اعتراض چندانی نداشت. حرف اصلی او این بود که حاضر نیست قرارداد با فدراسیون را امضا کند چراکه یکی از بندهای آن، به حدی یک طرفه بود که به فدراسیون اجازه می داد تمام پول او را پرداخت نکند. در این بند از قرارداد نوشته شده بود که اگر خاکپور مصاحبه ای علیه مسئولان فدراسیون فوتبال انجام دهد، فدراسیون می تواند به صورت یک طرفه قرارداد را فسخ کرده و پول او را هم پرداخت نکند.
امروز خاکپور به فدراسیون فوتبال رفته بود تا با مسئولان فدراسیون جلسه بگذارد. او در این جلسه توانسته با مسئولان فدراسیون به تفاهم برسد چراکه بعد از جلسه در مصاحبه ای که در جمع خبرنگاران انجام داد، گفت که بند 13 قرارداد به طور کامل حذف و یک سری از بندهایی که ایراد دارد اصلاح خواهد شد.
خاکپور گفت: «قرار است اصلاحاتی درمورد قراردادم صورت بگیرد.به نظرم بعضی بندها نباید در قرارداد می آمد و اصلاحاتی نیاز دارد. قرار شد بند 13 قرارداد کاملا حذف شود. در این بند نوشته بود که صحبت هایی را مطرح نکنم که به شخصیت کسی در فدراسیون صدمه بزند. حالا قرار است این بند در قرارداد هیچ کدام از مربیان لحاظ نشود.»
43 43

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید