قیمت احتمالی گلکسی نوت 7 مشخص شد

0

قیمت احتمالی گلکسی نوت 7 مشخص شد

چند روزی بیشتر به 12 مرداد ماه و زمان رسمی رونمایی از پرچم دار جدید سامسونگ یعنی گلکسی نوت 7 باقی نمانده است. تا پیش از این تقریبا مجموعه کاملی از اطلاعات درباره این گوشی در رسانه ها منتشر شده بود و از تصاویر گرفته تا مشخصات کلی سخت افزاری، همه کاربران با نوت 7 به خوبی آشنا شده بودند. امروز یکی دیگر از علامت های سوال درباره نوت 7 یعنی قیمت آن نیز برطرف شد.

به گفته وب سایت Phone Arena این دستگاه قرار است با قیمتی در حدود 800 تا 850 دلار در آمریکا به فروش برسد و البته احتمالا همانند معرفی گلکسی اس 7 و اس 7 اج، برای خریداران اولیه نوت 7 نیز یک دستگاه Gear VR به صورت هدیه اختصاص خواهد یافت. همچنین به احتمال زیاد قیمت نسخه های اروپایی نیز 850 یورو در نظر گرفته می شود. در بخش دیگری از این گزارش توضیحاتی درباره ابعاد و وزن گلکسی نوت 7 نیز داده شده است. ظاهرا نوت 7 دارای طول و عرض 153.5 و 73.9 میلیمتر بوده و ضخامت آن نیز 7.9 میلیمتر می باشد. همچنین وزن 168 گرمی این دستگاه باعث می شود بتوان این طور نتیجه گیری کرد که نوت 7 حداقل از نظر ابعاد و وزن بسیار نزدیک به گلکسی نوت 5 است. همچنین بار دیگر تائید شده که گلکسی نوت 7 اولین گوشی سری نوت می باشد که با گواهینامه IP68 عرضه شده و در برابر گرد و غبار و آب نیز مقاوم است.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید