قیمت سرسام‌آور بلیت‌های جشنواره فجر در بازار سیاه/ 900 هزار تومان برای تماشای 6 فیلم

0

قیمت سرسام‌آور بلیت‌های جشنواره فجر در بازار سیاهبه گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از جام جم آنلاین، با نگاهی به عرضه بلیط های جشنواره فیلم فجر بی سلیقگی های فراوانی در نوع ارائه بلیط های جشنواره می توان دید به عنوان مثال با نگاهی به جدول ترکیب سری فروش بلیط ها به دو نکته می توان رسید اول اینکه بالای هر ستون عنوان چشم انداز سینمای ایران درج شده یعنی هر کس تمایل به تماشای فیلم های سودای سیمرغ را دارد باید آثار بخش چشم انداز را نیز تماشا کند و دوم اینکه در ستون اول (چشم انداز سینمای ایران 1) شاهد جای خالی یک فیلم خواهیم بود که درج شده بعدا اعلام خواهد شد که شاید در حال گزینش آخرین فیلم و درج آن در این بخش هستند. در این باره می توانید از اینجا اطلاعات دقیق تری را بخوانید.

از این مساله که بگذریم بازار داغ این بلیط ها در بازار سیاه است، بازاری که در سایت دیوار به رقم های نجومی رسیده است.

به عنوان مثال در یکی از این آگهی ها فقط برای تماشای شش فیلم از فیلم های جشنواره رقم 900 هزار تومان درج شده است.

چشم انداز دو سانس سه و نیم ، چشم انداز یک سانس ساعت شیش و چشم اندازه سه سانس یازده . با این حساب شما می توانید با رقم ناقابل 900 هزار تومان به تماشای شش فیلم از بخش چشم انداز بنشینید.

گروهی که همیشه از هر فرصتی برای کسب درآمد نامشروع استفاده می‌کنند؛ همزمان با جشنواره فیلم فجر نیز تلاش دارند از بلیت‌های این جشنواره برای خود کاسبی برپا کنند. در این میان برخی از سایت‌هایی که با مجوز رسمی در زمینه فروش اینترنتی فعالیت می‌کنند؛ بستر این کار را برای انها فراهم می‌کنند.

امسال نیز مانند سالهای گذشته فروش بلیت‌های جشنواره فیلم فجر توسط این افراد آغاز شده است. درحالی‌که ازسوی ستاد برگزاری؛ قیمت سری ده‌تایی بلیت فیلم‌ها در پردیس ملت به عنوان کاخ مردمی جشنواره 250 هزار تومان تعیین شده است. قیمت همین بلیت در بازار سیاه تا 600 هزار تومان معامله می‌شود.

قیمت سری ده‌تایی بلیت‌های جشنواره در سینماهای مردمی نیز 120 هزار تومان است. همین بلیت در بازار سیاه به رقمی بین 300 هزار الی 400 هزار تومان معامله می‌شود.

در این میان مراسم افتتاحیه هم خواهان بسیاری دارد. با گشتی در سایت دیوار می توان آگهی های فراوانی دید که نشان می دهد برای خرید مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر باید از 90 هزار تا 230 هزار تومان بپردازید.

/انتهای پیام/

خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید