قیمت شاسی بلند جدید راین خودرو FAW D60 رسما اعلام شد

0

نمایشگاه بین المللی خودروی مشهد امسال شاهد خودروهای جدید و جذابی است که می‌تواند به زودی بازار این صنعت را بیش از پیش رونق دهد. در کنار تولید کنندگان بزرگی جون ایران خودرو، سایپا و … شرکت راین خودرو به عنوان یکی از زیر مجموعه‌های شرکت کرمان موتور، به تازگی از جدیدترین خودروی وارداتی‌اش یعنی کراس اوور D60 رونمایی کرد.

این خودرو که محصول کمپانی Faw است با نام کامل FAW Junpai D60 می‌تواند بازار خوبی را برای خود متصور باشد. D60 به عنوان خودرویی کراس اورر که این روزها طرفداران بسیار زیادی در دنیا برای آن وجود دارد، وارد ایران شده است.

این خودرو با موتوری ۱.۵ لیتری و در مدل های Standard ،Comfort ،MT Delux و Premium با جعبه دنده دستی، در چین عرضه شده است که برای کشورمان هم این موتور با قدرت ۱۰۰ اسب بخاری ارایه می‌شود و ظاهرا خبری از نمونه ۱.۸ لیتری آن نیست!

ارتفاع این محصول ۱۶۲۵ میلیمتر بوده و فاصله بین دو محور آن نیز برابر ۲۵۵۷ میلی‌متر است. همان‌طور که می‌بینید D60 کمپانی فاو در رده مینی SUVها قرار می‌گیرد.

این محصول با قیمت تمام شده ۵۴ میلیون و نهصد هزار تومان عرضه خواهد شد.

FAW-D60-2-516x290

خریداران می توانند با پیش پرداخت ۲۲ میلیون تومان در مرحله اول، این خودرو را در اسفند ماه ۹۵ تحویل بگیرند. به زودی با بررسی کامل این خودرو در خدمت شما همراهان عزیز هستیم.

در ادامه دو تصویر از این خودرو را که به صورت اختصاصی از نمایشگاه خودروی مشهد تهیه کردیم، مشاهده می‌کنید.

FAW-D60-1

FAW-D60-2

همچنین ویدئوی اختصاصی ما از نمایشگاه بین المللی خودروی مشهد و معرفی D60 را می توانید از لینک زیر تماشا کنید :

ویدئوی اختصاصی چرخان از FAW D60

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید