لباس هایی که کروش در تمرین تیم ملی پوشید، از کجا آورده؟

0

ورزش > فوتبال ملی – کادر فنی تیم ملی در دور جدید تمرینات ایران، گرمکن های متحد الشکل نمی پوشند.

داریوش سعیدی-خبرگزاری خبرآنلاین؛ دیروز خیلی از خبرنگاران که به تمرین ایران رفته بودند، با تعجب می گفتند چرا کادر فنی لباس یک شکل ندارد؟ حتی بعضی این کار را «لجبازی» کروش و دستیارانش دانستند اما نکته اینجاست که کادر فنی تیم ملی اصلا پیراهن ندارد.


برای دور جدید تمرینات، در لحظه آخر لباس تمرینی بازیکنان به اردوی ایران رسید ولی مسئولان هر چه گشتند، لباسی برای کادر فنی پیدا نکردند! یعنی اسپانسری که پیراهن ها را زده بود، برای کادر فنی گرمکن تمرینی نفرستاده بود. پیراهن آستین کوتاه وجود داشت اما از آنجا که هوا سرد است و کادر فنی باید گرمکن بپوشد، کروش و دستیارانش مجبور شدند از لباس های قدیمی در تمرین استفاده کنند. از آنجا که آنها بیشتر لباس هایشان را به هواداران داده اند، هریک لباس آوردند که رنگ شان فرق می کرد. کروش هم گفت: «چاره ای نداریم. کرمکن رنگارنگ داشتن، بهتر از لباس نداشتن است.» اما نکته اینجا بود که مربی پرتغالی اصلا گرمکنی نداشت و مجبور شد در دور جدید تمرینات تیم ملی، گرمکنی با برند نایک به تن کند!
در تمرین دیروز تیم ملی گرمکن کروش آبی بود، گرمکن مارکار آقاجانیان مشکلی-آبی، گرمکن گاسپار مشکلی، گرمکن اوسیانو خاکستری قرمز و گرمکن دیه گو قرمز! این لباس های رنگارنگ نگاه همه را به سوی خود جلب کرد اما کسی نپرسید چرا واقعا کادر فنی لباس متحد الشکل ندارد. بی شک این اتفاق تنها برای تیم ملی می افتد و تنها در جایی مثل ایران است که برای بازیکنان لباس می فرستند اما برای کادر فنی نه!

کروش در تمرین روزهای اخیر گرمکنی به تن داشته که در اجلاس AFC آن را گرفته است. البته مربی پرتغالی در آن اجلاس برخلاف تمام مربیان و مسئولانی که میهمان بودند و گرمکن ها را به تن داشتند، ترجیح داد یک تی شرت به تن کند تا لباسش با تمام مربیان و اعضای کمیته فنی متمایز باشد! حالا او در تمرینات تیم ملی همین گرمکن ها را به تن می کند.

252 43

 

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید