لحظه به لحظه با نتایج انتخابات دور دوم مجلس / اصلاح طلبان جلوترند یا اصولگرایان؟

0

گیگر :

شمارش آرای دور دوم انتخابات مجلس در استان‌های مختلف در جریان است و در برخی حوزه های انتخابیه نیز نتایج غیررسمی از کاندیداهای پیشتاز اعلام شده است.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

لحظه به لحظه با نتایج انتخابات دور دوم مجلس / اصلاح طلبان جلوترند یا اصولگرایان؟

شمارش آرای دور دوم انتخابات مجلس در استان‌های مختلف در جریان است و در برخی حوزه های انتخابیه نیز نتایج غیررسمی از کاندیداهای پیشتاز اعلام شده است.

به گزارش «انتخاب» نتایج ارا در زیر می آید:

ممسنی؛ پیروزی نامزدهای لیست امید

بر این اساس رای‌گیری در حوزه انتخابیه خرم آباد به پایان رسیده و طبق اخبار غیررسمی حسین گودرزی نامزد اصلاح‌طلب لیست امید تا کنون پیروز انتخابات است.

پیشتازی نامزدهای لیست امید در خرم‌آباد

طبق اخبار رسیده از خرم‌آباد، دو نامزد اصلاح‌طلب در صدر شمارش اولیه آرا هستند.

زنجان؛ پیشتازی نامزد اصلاح‌طلبان

گزارش‌ها حاکى از آن است که در زنجان، سید افضل موسوى (نامزد لیست امید) با اختلاف پیشتاز است و بین خانمحمدى (نامزد دوم لیست امید) و وقفچى همچنان رقابت وجود دارد.

اردبیل؛ پیشتازی لیست امید

نتایج غیررسمی شمارش آرا در اردبیل حاکى از آن است که محمد فیضى (نامزد لیست امید) با اختلاف پیشتاز رقابت است. شمارش آرا در این حوزه تازه آغاز شده است و همچنان مراحل اخذ رای و شمارش آرا به صورت همزمان انجام می‌شود.

سراب؛ رقابت پایاپای

شمارش آرا در حوزه انتخابیه سراب به صورت پایاپای ادامه دارد و مجید نصیرپور رقابت نزدیکی با یوسف داودی دارد، نصیرپور نامزد لیست اصلاح‌طلبان است.

اهر و هریس؛ پیروزی اولیه لیست امید

اخبار رسیده از حوزه انتخابیه اهر و هریس نشان می‌دهد بیت الله عبدالهی از لیست امید با اختلاف مناسبی نفر اول هست. شمارش آرا در صندوق‌ها تازه آغاز شده است.

اهواز؛ نامزدهای لیست امید فعلا پیشتاز

با شمارش آرای صندوق «عین دو» اهواز نتایج این صندوق فعلا به این شرح اعلام شده است

علی ساری ۴۶۰ – کاظمی‌نسب الباجی ۲۸۰ – همایون یوسفی ۲۶۰ – جویجری ۲۱۰ – سیدشریف حسینی ۱۷۰ و موسوی ۶۷ رای تاکنون

دماوند، فیروزکوه و رودهن رقابت پایاپای

شمارش آرای حوزه دماوند، فیروزکوه و رودهن تاکنون بر این اساس بوده است:

میرزایی (نامزد لیست امید) ۷۵۳۸ و رسولی‌نژاد ۵۳۹۸ رای ماخوذه

شهرضا؛ شادی زودهنگام اصلاح‌طلبان

آمار نخستین شمارش آرا در حوزه انتخابیه شهرضا از سی صندوق شمارش شده تا ساعتی پیش، ۱۵۸۸ رای به نفع اعظم محمودی و ۱۱۴۸ رای به نفع حجت‌الاسلام آقایی بود که این نتیجه تا لحظاتی قبل به ۴۵۷۰ رای خانم محمودی کاندیدای لیست اصلاح طلبان و ۳۷۹۳ رای متعلق به آقای آقایی کاندیدای جبهه پایداری است.

بندرلنگه؛ لیست امید فعلا جلودار رقابت

نتایج شمارش آرا در حوزه انتخابیه بندرلنگه تا کنون از این قرار است که خالد زمزم‌نژاد با  ۲٧٠١٣ رای و کسب ٦٧ درصد آرا پیشتاز رقابت است و جباری با ۱۳۷۸٦ رای، توانسته  ٣٣ درصد آرا را کسب کند.

شادی اصلاح طلبان تربت حیدریه

با شمارش اولیه صندوق‌های آرا در تربت حیدریه نتیجه انتخابات تا کنون حاکی از آن است که باستانی از ۳۰ هزار رای شمارش شده، ۶۱ درصد آرا را به خود اختصاص داده است و از رقیب خود خسروی سهل‌آبادی پیش افتاده است.

چهارمحال و بختیاری و شادمانی اصلاح‌طلبان

نتایج کلی شمارش آرا در شهرستان کوهرنگ از حوزه اردل، کیار فارسان و کوهرنگ حاکی از آن است علی کاظمی باباحیدری نامزد لیست ائتلاف امید اصلاح‌طلبان با کسب ۸۶۳۵ رای ماخوذه پیروز انتخابات شده است.                                                                        

[ad_2]

منبع

پاسخ دهید