لزوم برنامه ریزی و هماهنگی کامل مسئولان در عتبات دانشگاهیان

0

رییس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از لزوم برنامه ریزی و هماهنگی کامل مسئولین در عتبات دانشگاهیان در این سفر خبر داد.

محمدرضا فقیهی رییس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشكی  گفت: با توجه به لزوم برنامه ریزی و هماهنگی کامل مسئولین و عوامل عتبات دانشگاهیان در سراسر کشور، هر ساله همایشی با حضور مسئولین ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان،مدیران،روحانیون و دست اندرکاران عتبات دانشگاهیان برگزار می شود.

وی ادامه داد: در این برنامه به مباحثی نظیر مسائل اجرایی و نحوه برگزاری این حرکت عظیم فرهنگی نکاتی توسط مسئولین ستاد مطرح شد. 

رییس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان کشور تصریح کرد: ۹۳ هزار نفر برای پانزدهمین دور سفر به عتبات ثبت نام کردند که در نهایت تلاش توانستیم برای ۱۷ هزار و ۵۰۰ نفر مقدمات سفر را مهیا کنیم.

وی با بیان اینکه در سه ماه مرداد، شهریور و مهر زائران عتبات عالیات در قالب ۱۴ کاروان دانشگاهی از مازندران اعزام خواهند شد، افزود: در دوره چهاردهم، هشت کاروان از دانشگاهیان اعم از دانشجو و استاد اعزام شدند اما در این دوره ۱۴ کاروان اعزام خواهیم داشت و ۶۰ درصد نسبت به دوره قبل افزایش استقبال داشتیم.

فقیهی یادآورشد: اسکان در کربلا و نجف متمرکز است؛ برای قشر دانشگاهی طی تفاهم نامه با بانک ملت یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برای زائران پروازی و یک میلیون تومان نیز برای زائران سفر از طریق زمینی تسهیلات تعلق می گیرد.

انتهای پیام /

لینک مطلب

پاسخ دهید