لستر خواستار جذب بازیکن ذوب‌آهن شد

0

لستر خواستار جذب بازیکن ذوب‌آهن شد

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، باشگاه لسترسیتی که در حال حاضر در میان تعجب همگان یکه تاز رقابت های لیگ برتر جزیره است سخت به تکاپو افتاده تا پدیده جدید فوتبال ایران و باشگاه ذوب آهن را به خدمت بگیرد. رضا شکاری هافبک ذوب آهن و تیم ملی جوانان ایران که از او به عنوان یکی از استعدادهای ناب سال های آتی ایران و دنیا نام برده می شود همان بازیکنی است که روباه ها(لقب لستر) در پی شکارش هستند.

در دعوتنامه رسمی که باشگاه انگلیسی برای این جوان ارسال کرده آمده است با توجه به قوانین موجود در راه جذب بازیکنان جوان رضا شکاری باید به مدت 10 روز در تمرینات و تست های فنی این باشگاه شرکت کند تا بعد از آن مراحل اداری ثبت قرارداد طی شود که این درخواست با مخالفت باشگاه ذوب آهن و کادر فنی این تیم روبرو شده است.

مدیربرنامه های رضا شکاری با تایید این خبر گفت:« بله، پیشنهاد لستر برای این بازیکن کاملا صحت دارد و حتی در طول چند روز گذشته من در دو تا سه مرحله با ذوب آهنی ها و شخص یحیی گل محمدی و دستیارش مجتبی حسینی در این خصوص صحبت کردم اما آنها مخالف جدایی شکاری در این مقطع هستند چون روی او برای سه جامی که درگیرش هستند حساب بازکرده و نمی توانند ریسک از دست دادن چنین بازیکنی را به جان بخرند.برای ما هم قابل درک است که باشگاه ذوب روی بازیکنش حساب باز کرده باشد اما در حال بررسی شرایط دو طرف هستیم تا بهترین تصمیم را برای این بازیکن آینده دار که به اعتقاد من می تواند حرف های زیادی برای گفتن در فوتبال جهان داشته باشد، بگیریم گرچه به جز لستر یکی، دو پیشنهاد خوب اروپایی دیگر هم داریم».

مسلما حضور رضا شکاری در لیگ برتر جزیره آن هم در تیمی مثل لستر سیتی می تواند اتفاقی بسیار فرخنده برای فوتبال ایران باشد.بازیکنی که یکی از ستون های اصلی موفقیت تیم ملی جوانان و امیدهای اصلی کادر فنی این تیم برای قهرمانی در آسیا و صعود به جام جهانی است با رفتن به لیگ برتر جزیره و فوتبال اروپا از نظر اعتماد به نفس پیشرفت فوق العاده ای خواهد داشت و این کلاس کار تیم ملی جوانان را بالاتر خواهد برد.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید