لهستان صاحب فناوری خودروسازی هیبریدی شد

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از خودرو بانک،برای توسعه این خودرو، طراحان این شرکت از سیستم جدیدی به نام پری دریایی (طبق ادعای خودشان) الگوبرداری کرده اند و قرار است نسخه‌ای ساخته شده از آن را به صورت زنده در یکی از نمایشگاه بین المللی به نمایش عمومی درآورند.

لهستان صاحب فناوری خودروسازی هیبریدی شد

 

فعلا تعداد  50 دستگاه برای تولید این ماشین برنامه ریزی شده که قرار است پس از سال 2018 میلادی به بازار بیایند. مهم‌ترین چیزی که در این خودرو باعث جلب توجه رسانه‌های بین المللی شده است، سیستم محرک الکتریکی آن خواهد بود که در صورت تایید تولید و استفاده در بازار، می‌تواند آغازگر یک انقلاب به تمام معنا در صنعت الکتریکی‌ها باشد.

براساس اطلاعات محدودی که ارائه شده است، این اتومبیل به یک موتور درون سوز بنزینی کوچک تنها برای تولید برق باتری‌ها و همچنین به یک سیستم محرک الکتریکی (بدون ذکر تعداد موتورهای الکتریکی) مجهز شده است.

لهستان صاحب فناوری خودروسازی هیبریدی شد

طبق گفته‌های شرکت سازنده، اگر تنها با تکیه بر باتری‌های مجموعه به رانندگی بپردازید، تنها با یکبار شارژ کامل باتری‌ها می‌توانید مسافتی حدودا 350 کیلومتری را طی کنید، ولی اگر در کنار باتری‌های مجموعه، ژنراتور کوچک بنزینی را هم بکار بیاندازید، می‌توانید با جبران شارژ از دست رفته باتری‌ها (تا زمانی که باک ژنراتور جوابگو باشد) به حداکثر محدوده حرکتی 850 کیلومتری دست پیدا کنید.

انتهای پیام/

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید