لپ تاپ های جدید ایسوس با پنل های AHVA

0

لپ تاپ های جدید ایسوس با پنل های AHVA

کمپانی تایوانی ایسوس،به همراه لپ تاپ و سخت افزارهای جدید خود در کامپیوتکس 2016 ظاهر خواهد شد.این شرکت به تازگی سری جدید لپ تاپ های خود را معرفی کرده است.اما تا پیش از آن،بهتر است تا به نمایشگرهای جدید این نوت بوک های گیمینگ سری بزنیم.با ما همراه باشید.

 

ROG Laptop خانواده گیمینگ لپ تاپ های ایسوس در جمهوری گیمرها است.تا پیش از این و در سال گذشته،ایسوس برای اولین بار لپ تاپ های مجهز به خنک کننده مایع (Water Cooler) خود را معرفی کرد.اما نوآوری جدید ایسوس در لپ تاپ های ROG،به سخت افزار محدود نمی گردد.این کمپانی سری جدید نمایشگرهای خود را معرفی کرده و ادعا می کند که اولین نوت بوک های جهان با نمایشگرهای 120 هرتزی را روانه بازار خواهد کرد.

نمایشگرهای کنونی مورد استفاده در لپ تاپ ها،عموما در فرکانس 60 الی حداکثر 90 هرتز فعال هستند.اما ایسوس در لپ تاپ های جدید خود،از نمایشگرهای 120 هرتزی استفاده خواهد کرد.این لپ تاپ ها در پنل های 15 و 17 اینچی تولید شده اند.دقت این پنل ها FHD و 4K است.سخت افزارهای کنونی،توان رندر بازی ها در دقت 4K و 120 هرتز را دارا نیستند.این سخت افزارها پرفورمنس پردازش 4K در فرکانس 60 هرتز را دارا هستند.در نتیجه از دو حالت خارج نیست.اول آنکه ایسوس از سخت افزارهای جدید و نا شناخته مانند کارت گرافیک GTX1080M استفاده خواهد کرد؛و دوم آنکه فقط در هنگام بازی و بر روی دقت FHD شاهد نرخ 120 هرتز خواهیم بود.

هر چه که هست،تا دو الی سه روز آینده مشخص خواهد شد.علاوه بر آن،این پنل ها به فناوری AHVA نیز مجهز هستند.کنتراست بالا،افزایش زاویه دید و وضوح تصویر،از جمله ویژگی های این فناوری است.این عملگر تاثیر مستقیم در نمایش رنگ ها را دارد.ایسوس برای تکمیل پنل های جدید،آنها را با G-Sync نیز تقویت کرده است. Computex 2016 در انتظار آخرین سخت افزارهای جهان است.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید