لیست خوابگاه‌های غیردولتی مجاز کشور اعلام شد + اسامی

0

رییس هیات مدیره خوابگاه داران غیردولتی کشور اسامی خوابگاههای معتبر و دارای مجوز را اعلام کرد.

لیست خوابگاه‌های غیردولتی مجاز کشور اعلام شد + اسامیعلیرضا شوکتی رییس هیات مدیره خوابگاه داران غیردولتی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشكی ؛ گفت: تاکنون 147 خوابگاه غیردولتی در سراسر کشور که مطابق با دستورالعمل جدید تاسیس و اداره این خوابگاه‌ها هستند، با همکاری شورای نظارت و ارزیابی دانشگاهها، شناسایی و ساماندهی شدند.

وی افزود: بخشی از این تعداد خوابگاههای غیر دولتی که اسکان دانشجویان سراسر کشور را در قالب خوابگاههای پسرانه و دخترانه بر عهده دارند، عضو شرکت تعاونی خوابگاهداران غیر دولتی کشور و سایر تعاونی های غیر دولتی استانی هستند.

رییس هیات مدیره خوابگاه داران غیردولتی کشور با بیان اینکه تعداد متقاضیان برای دریافت مجوز تاسیس خوابگاه دانشجویی غیر دولتی بیش از تعداد فوق الذکر است عنوان کرد: پرونده بخشی از این تعداد در حال بررسی و به محض صدور مجور اعلام می شود.

شوکتی ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان سراسر کشور تاکید کرد ظرفیت کافی امکانات رفاهی برای تمامی دانشجویان جهت اسکان در این خوابگاهها مهیا شده و دانشجویان و خانواده های آنان دغدغه و نگرانی جهت اسکان نداشته باشند چرا که شرکت تعاونی خوابگاهداران غیر دولتی کشور همواره پشتیبان دانشجویان بعنوان سرمایه های اصیل  مادی و معنوی کشور بوده است.

وی لیست خوابگاه‌های غیردولتی مجاز و دارای مجوز را برای آگاهی دانشجویان و بهره‌گیری از خدمات آنها اعلام کرد که این لیست را در اینجا می‌توانید مشاهده کنید.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید