لیست قیمت محصولات دیارخودرو

0

کارخانه دیارخودرو در شهرستان گلپایگان از استان اصفهان و در فاصله ۳۸۰ کیلومتری جنوب غربی تهران واقع است. این کارخانه بزرگترین واحد صنعتی و تولید خودرو در شهرستان بوده و اولین خودروسازی در مقیاس انبوه در استان اصفهان است. کارخانه در زمینی به مساحت ۱۴ هکتار همراه با آخرین تکنولوژی خط تولید مکانیزه احداث شده‌است.

علاوه بر سالن ها و ساختمان های احداث شده ، کارخانه دیار بیش از ۳۳۰۰ متر مربع سالن در زمینی بالغ بر ۲۰۰۰۰ متر مربع در مناطق مختلف صنعتی شهرستان گلپایگان با عناوین صنایع تولید خودرو و انبار قطعات خودرو در تملک خود دارد.

 

 

baicA5_2

شرت گریت وال یکی از اصلی ترین شرکای دیار خودرو:

شرکت گریت وال موتور در سال ۱۹۷۶ در چین شروع به کار نمود. اسم این شرکت برگرفته از نام دیوار بزرگ چین است. این شرکت در سال ۲۰۱۰ بزرگ‌ترین تولید کننده خودروی SUV چین شد. گریت وال نهمین تولید کننده از نظر تعداد تولید خودرو با ۸۰۷ هزار خودرو در سال در کشور چین است. هم‌چنین رتبه اول تولید خودروی کار از آن این شرکت است.

صادرات این شرکت در سال ۲۰۱۲ ، ۹۶۵۰۰ دستگاه بوده‌است. این شرکت فعالیت خود را با تولید ماشین کار شروع کرد و تا سال ۲۰۰۸ فقط به تولید این نوع خودرو مشغول بود. کیفیت بالای وانت این شرکت در حدی بود که این خودرو به کشورهایی چون انگلیس، استرالیا، روسیه و هم‌چنین جنوب آسیا و آمریکای جنوبی صادر می‌شود.

Great-Wall-Motor-Company-Haval-M4

در ادامه می توانید لیست قیمت نقدی محصولات دیار خودرو را مشاهده نمایید:

دیار خودرو

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید