لیست کامل مراحل، نقشه ها و سلاح های موجود در بازی Battlefield 1

0

لیست کامل مراحل، نقشه ها و سلاح های موجود در بازی Battlefield 1

یکی از عناوینی که بسیاری از علاقه مندان به آثار شوتر اول شخص سخت در انتظار ملاقات با آن در فصل پاییز امسال به سر می برند، تازه ترین نسخه از سری بازی های بتلفیلد یعنی بازی Battlefield 1 است. اثری که این بار به جای روایت جنگ های مدرن به گذشته بازگشته است تا برش هایی از درگیری های به وقوع پیوسته در دوران جنگ جهانی اول را در قالب داستان و تم اصلی خود در معرض دید مخاطبان آثار شوتر اول شخص قرار دهد. پس از برگزاری نمایشگاه E3 امسال اطلاعات متعددی از زیر و بم بازی Battlefield 1 از سوی منابع مختلف مرتبط با دنیای بازی های کامپیوتری منتشر گردید که بخش مهمی از آن ها از طریق بررسی نسخه ی آلفای بخش چند نفره ی این بازی به دست آمده بود. علاوه برآن بسیاری از علاقه مندان به بازی Battlefield 1 توانستند از طریق اجرای نسخه ی آزمایشی این بازی توسط کارت گرافیک جدید GTX 1080 ، با قدرت پرچمدار نو ظهور شرکت انویدیا در امر اجرای بازی های این چنینی آشنا شوند (نکات و اطلاعاتی که تمامی آن ها در قالب مطالب پیشین ما در رابطه با بازی Battlefield 1 به طور کامل بازتاب یافته بود). حال نوبت به آن رسیده است تا چشم انتظاران بازی Battlefield 1 با اطلاعات کامل تری از کمپین داستانی و بخش چند نفره ی این بازی همراه شوند.

به تازگی اطلاعات تکمیلی جدیدی در رابطه با بازی Battlefield 1 در اختیار علاقه مندان به این اثر قرار گرفته است که موارد متعددی نظیر لیست مراحل موجود در کمپین داستانی این بازی به همراه لیست نقشه های طراحی شده برای بخش چند نفره ی این اثر و همچنین تعداد اسلحه های موجود در بازی Battlefield 1 را در بر می گیرد. اگر چه این اطلاعات به شکل رسمی و توسط سازندگان بازی Battlefield 1 (اعضای استودیو DICE) منتشر نشده اند، اما به نظر نمی رسد که بتوان شک و شبهه ی خاصی را به صحت آن ها وارد دانست و کاملاً معتبر به نظر می رسند. بر اساس اطلاعات مذکور بازی Battlefield 1 از شش مرحله ی مجزا در کمپین داستانی خود تشکیل شده است که همراه با مرحله ی ابتدایی این اثر یا مرحله ی پیش در آمد، مراحل اصلی موجود در کمپین داستانی این بازی را رقم می زنند. پیش از این گفته می شد که بازی Battlefield 1 تنها از پنج مرحله ی اصلی در کمپین داستانی خود بهره می برد. بنا بر این اکنون با مشخص شدن وجود دو مرحله ی اضافه یعنی مرحله ی پیش در آمد (که احتمالاً مرحله ی نسبتاً کوتاهی خواهد بود) و همچنین مرحله ی ششم در بازی Battlefield 1 ، آن دسته از بازیبازانی که به کیفیت کمپین داستانی این اثر هم به اندازه ی بخش چند نفره ی آن اهمیت می دهند، احتمالاً در حال حاضر خشنود تر از قبل هستند. چرا که مسلماً وجود هفت مرحله ی اصلی در بخش داستانی یک بازی شوتر اول شخص بسیار بهتر از وجود تنها پنج مرحله در کمپین داستانی آن اثر است. در این میان هر کدام از مراحل اصلی بازی Battlefield 1 خود از بخش های مجزایی تشکیل شده اند که نام کامل آن ها را می توانید در ادامه ی این متن مشاهده نمایید.

 

مرحله ی پیش در آمد : Episode 0

شامل بخش واحد پیش در آمد

 

مرحله ی نخست :  Friends in High Places

بخش نخست :  Flight School

بخش دوم :  Total War

بخش سوم :  Carry Your Friend

بخش چهارم :  Blitz

 

مرحله ی دوم :  Nothing is Written

بخش نخست :  Hidden in Plain Sight

بخش دوم :  Young Men Works

بخش سوم :  Hear The Desert

 

مرحله ی سوم :  Through Mud and Blood

بخش نخست :  Tank Assault

بخش دوم :  Fog of War 

بخش سوم :  Out of Gas

بخش چهارم :  Steel on Steel 

 

مرحله ی چهارم : Avanti Savoia !

شامل دو بخش که نام آن ها هنوز مشخص نشده است

 

مرحله ی پنجم : The Runner

شامل چهار بخش که نام آن ها هنوز مشخص نشده است

 

مرحله ی ششم:  حسن ختام  

بخش نخست :  Gallipoli

بخش دوم :  The Runaround

بخش سوم :  Saving a Life

 battlefield-1

علاوه بر موارد مذکور نام برخی از شخصیت های حاضر در  بازی Battlefield 1 هم از طریق اطلاعات جدید درز کرده از این بازی مشخص شده است که نام هایی نظیر پریچارد ، مک مانوس ، فینچ ، تاونسند و ادواردز را در بر می گیرد. شخصیت هایی که به نظر می رسد قهرمانان حاضر در کمپین داستانی بازی Battlefield 1 را تشکیل می دهند و در طول هر کدام از مراحل این اثر بازیباز کنترل تعدادی از آن ها را بر عهده خواهد گرفت. اما مسلماً بسیاری از هواداران بازی Battlefield 1 را مشتاقان به تجربه کردن بخش چند نفره ی این بازی تشکیل می دهند. در این میان بخش چند نفره از بازی Battlefield 1 در ابتدا شامل 10 نقشه ی مجزا و هشت مد یا بخش قابل بازی گوناگون خواهد بود که در ادامه می توانید لیست کامل مربوط به آن ها را هم مشاهده نمایید. اما پیش از آن باید به این نکته هم اشاره کرد که تجربه کنندگان بازی Battlefield 1 در این بخش از بازی امکان انتخاب از میان 11 مدل مختلف از طرح های چهره ی گوناگون به منظور شخصی سازی سربازان خود را در اختیار خواهند داشت.

 

لیست نقشه های موجود در بازی Battlefield 1 :

 

MP – Amiens

 

MP – Chateau

 

MP – Desert

 

MP – Fao Fortress

 

MP – Forest

 

MP – Argonne

 

MP – Italian Coast

 

MP – Mountain Fort

 

MP – Scar

 

MP – Suez

 

لیست مد های قابل بازی موجود در بازی Battlefield 1 :

 

GAME MODE – RUSH

 

GAME MODE – CONQUEST

 

GAME MODE – TEAMDEATHMATCH

 

GAME MODE – BREAKTHROUGH

 

GAME MODE – DOMINATION

 

GAME MODE – POSSESSION

 

GAME MODE – AIRSUPERIORITY

 

BEHEMOTH

 

در کنار موارد یاد شده در سطور فوق علاقه مندان به بخش چند نفره از بازی Battlefield 1 می توانند با انتخاب یکی از شش گروه امپراتوری عثمانی ، امپراتوری متحد اتریش و مجارستان ، آلمان ، ایتالیا ، انگلستان و امریکا به تجربه ی مد های قابل بازی یاد شده در هر کدام از نقشه های ده گانه از بخش چند نفره ی بازی Battlefield 1 بپردازند.  

 battlefield1

در ترکیب با اطلاعات مورد اشاره قرار گرفته در سطور فوق، لیست پر و پیمانی از اسلحه ها و تجهیزات جنگی (و غیر جنگی) موجود در بازی Battlefield 1 نیز در اختیار علاقه مندان به این بازی قرار گرفته است که موارد گوناگونی را در بر می گیرد و می توانید نام کامل آن ها را در سطور بعدی این متن از نظر بگذرانید.

 

لیست سلاح های موجود در بازی Battlefield 1 :

 

Standsch

 

Beretta Model 1918

 

Bergmann Schmeisser MP18

 

Browing Auto 5

 

Remington Model 10 Trench

 

Winchester Model 1897 Trench

 

Luger Rifle

 

Remington Model 8

 

Cei-Rigotti M1895

 

Winchester M1907 SL

 

Martini Henry

 

Springfield M1903

 

Lee Enfield MK III SMLE

 

Mauser Gewehr 98

 

Steyr – Mannlicher M1895

 

Winchester M1895

 

Browning Automatic Rifle

 

Madsen MG

 

British Bulldog

 

Frommer Stop

 

FN Model 1903

 

Colt Pocket Hamerless

 

Mauser 1914

 

Kolibri

 

Borchardt C-93

 

Mars Automatic Pistol

 

Steyr M1912

 

Baretta M1915

 

Colt 1911

 

Lancaster Pistol

 

Luger P08

 

Mauser C96

 

Webley-Fosbery Audo Revolver

 

Smith & Wesson Model 3

 

Bodeo 1889

 

Melee Weapons

 

Genades

 

Mines

 

Anti Tank Gun

 

Dynamite

 

Mortar

 

Tripwire Bombs

 

Field Kit Weapons

 

Stationary Weapons

 

Tanker

 

Pilot

 

Boat Weapons

 

Behemoth Weapons

 

Cavalry Weapons

 

لیست سلاح های سرد موجود در بازی Battlefield 1 :

 

تبر زین

 

چاقو

 

شمشیر

 

بیل

 

سر نیزه

 

گرز

 

چماق

 

لیست تجهیزات و ابزار آلات موجود در بازی Battlefield 1  :

 

ابزار های مربوط به حمله :

 

AT Grenade

AT Mine

Breechgun

 

ابزار های مربوط به درمان :

 

Bandages

Medic Bag

Rifle Launcher

Syringe

Wrench

 

ابزار های مربوط به پشتیبانی :

 

Ammo Crate

Mortar

Tripwire Bomb

 

ابزار های مربوط به گشت زنی :

 

Flaregun

K Bullet

 

سایر ابزار ها :

 

ماسک ضد گاز

انواع نارنجک که خود موارد زیر را در بر می گیرد:

 

Fragmented

Gas

Impact

Incendiary

Mini

Smoke

 

در این میان لیست مربوط به پلاک های اختصاصی موجود در بازی Battlefield 1 (بر روی پلتفرم های مختلف مقصد این اثر) نیز در اختیار علاقه مندان به این بازی قرار گرفته است که در میان آن ها نامی هم از پلاک انحصاری مربوط به استفاده کنندگان از پردازنده های گرافیکی AMD به چشم می خورد. بر این اساس می توان گفت که همکاری چند سال اخیر استودیو DICE با شرکت AMD همچنان در بازی Battlefield 1 نیز ادامه خواهد داشت و نمود آن را می توان در وجود پلاک اختصاصی یاد شده مشاهده کرد. در پایان بد نیست بار دیگر به این موضوع اشاره نماییم که بازی Battlefield 1 در تاریخ 21 اکتبر سال جاری میلادی برای سه پلتفرم کامپیوتر های خانگی ، کنسول اکس باکس وان و کنسول پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید