ماجرای بیمارستانی با اتاق‌های 6 تخته/ مدرس صاحب ساختمانی جدید می‌شود

0

رئیس بیمارستان شهید مدرس از جابجایی موقتی بیمارستان به محل دیگری به علت وضعیت نامطلوب این مرکز درمانی خبر داد.

محمد سیلمانی رئیس بیمارستان شهید مدرس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی ؛  در خصوص اعتراضات بیماران مراجعه کننده به بخش قلب این بیمارستان به دلیل وجود اتاق‌های شش تخته، تهویه نامناسب و فرسوده بودن این بخش، با قبول این وضعیت گفت: تنها بخش بازسازی نشده در این بیمارستان طی طرح تحول، بخش قلب زنان در طبقه همکف است که به دلیل قرارگیری در محل ساخت ساختمان جدید بیمارستان تحت بازسازی قرار نگرفته است و تا حدود شش ماه آینده این بخش به محل دیگری منتقل می‌شود و بخش فعلی تخریب می‌گردد.

وی ادامه داد: ساختمان جدید بیمارستان در ضلع شمالی با بیش از 200 تخت به تصویب وزارت بهداشت رسیده است که در تلاش هستیم تا آخر سال ساخت این ساختمان آغاز شود.

سلیمانی در خصوص فرسودگی اورژانس جنرال بیمارستان نیز عنوان کرد:‌ اورژانس جنرال این بیمارستان نیازمند یک بازسازی کلی است که برنامه و نقشه بازسازی آن مورد تایید معاونت درمان دانشگاه و معاونت درمان وزارت بهداشت قرار گرفته است و منتظر بودجه هستیم تا بازسازی این بخش آغاز شود.

به گفته وی، در حال حاضر اورژانس جنرال 9 تخت فعال و اورژانس بیماران قلبی هفت تخت فعال دارد که با بازسازی این بخش اورژانس این بیمارستان 25 تخته می‌شود.

انتهای پیام /

لینک مطلب

پاسخ دهید