ماجرای تجاوز سه مرد هندی به دختر نوجوان 15 ساله (عکس)

0

ماجرای تجاوز سه مرد هندی به دختر نوجوان 15 ساله (عکس)

ماجرای تجاوز سه مرد هندی به دختر نوجوان 15 ساله و آتش زدن این دختر پس از تجاوز جنسی را در سماتک می خوانید. به گزارش سایت سرگرمی سماتک پس از تجاوز سه نفره به این دختر با ریختن مواد آتش زا روی بدن او مرگ دردناکی را برای این دختر رقم زدند.

 

دختر زیبای 15 ساله قربانی تجاوز سه مرد هوسران شد اما تجاوز جنسی به دختر 15 ساله برای این جنایتکاران کافی نبود. سه متجاوز بعد از تجاوز دختر زیبای 15 ساله را زنده زنده با نفت به آتش کشیدند و به گزارش سماتک باعث مرگش شدند .مادر دخترک میگوید چرا وقتی این متجاوزان به خواسته ی خود رسیده بودند باز هم او را کشتند من حاضر بودم با هر شرایطی دخترم را داشته باشم نه غم از دست دادنش را …

 

شامای 15 ساله قربانی سه متجاوز شد . این اشخاص بیرحم پس از تجاوز به شاما دختر بچه 15 ساله هندی، روی او نفت چراغ ریختند و در حالی که او زنده بود، او را آتش زدند و او را رها کردند تا بمیرد.

ماجرای تجاوز سه مرد هندی به دختر نوجوان 15 ساله (عکس)

مادر شاما که بسیار غمگین است می‌گوید اگر این متعرضان سنگ دل به دخترم تعرض کردند پس باید به خواسته‌شان رسیده باشند، پس چرا دیگر او را کشتند. من ترجیح می‌دادم علی‌رغم تمام مشکلات دخترم را در کنار خودم داشته باشم نه اینکه هر روز از غم دوری او غمگین باشم و بگریم.

 

این تنها موردی نبوده که در هند اتفاق افتاده‌است. معمولا هنگامی که این اتفاقات در هند می‌افتد، از دیدگاه مردم قربانیان مجرم شناخته می‌شوند و به جای همدردی و کمک به آن‌ها، با آن‌ها بد رفتاری شده، تحقیرشان می‌کنند. به گزارش سماتک گویی این‌ها باعث شدند که آن متجاوزان روانی به این قربانیان حمله کنند. اگر هم آن فرد کشته شود، درباره او و خانواده‌اش بدگویی می‌کنند و انگشت اتهام به سوی آن‌هاست.

 

خانواده قربانیان می‌گویند حق زنان در اغلب موارد نادیده گرفته و پایمال می‌شود؛ چه در دیدگاه مردم چه در محضر دادگاه. یکی دیگر از این موارد، دختر 14 ساله‌ای بود که توسط یکی از بستگانش که این دختر او را عمو خطاب می‌کرد، مورد تعرض قرار گرفت.پس از شکایت خانواده از آن به اصطلاح عمو، وی زندانی شد. اما باز هم این دختر 14 ساله بود که مورد مزمت همسایگان و بستگان قرار گرفت.

 

 

مطالب مرتبط:

 

تجاوز جنسی وحشیانه پدر به دختر بچه زیبا (عکس)

 

ماجرای تجاوز جنسی به هیفا وهبی خواننده زن لبنانی + تصاویر

 

تجاوز جنسی به خانم معلم در اتوبان چمران تهران

 

تجاوز جنسی غیر اخلاقی به دختر ایرانی در بازداشتگاه

پاسخ دهید