ماجرای جالب آواز خواندن و نوازندگی گلشیفته فراهانی (عکس)

0

ماجرای جالب آواز خواندن و نوازندگی گلشیفته فراهانی (عکس)

ماجرای جالب آواز خواندن و نوازندگی گلشیفته فراهانی در قبرس بسیاری از طرفداران او را شگفت زده کرد. به گزارش سماتک گلشیفته فراهانی با اسم اصلی “رهاورد فراهانی” بازیگر سابق سینمای ایران بود که پس از خروج از کشور و انتشار عکس های برهنه اش وارد دنیای هالیوود و بالیوود شد.

 

گلشیفته فراهانی بازیگر ایرانی مشهوری که با مهاجرت و انتشار تصاویر برهنه روی مجله های مختلف جنجال آفرین شد ، بتازگی با نوازندگی اش در مقابل یک چهره ی جهانی خبر ساز شده است . به گزارش سماتک در فیلمی که اخیرا از گلشیفته فراهانی بازیگر پر حرف و حدیث و جنجالی منتشر شده است این بازیگر سابق سینمای ایران با شمایل صوفیانه در منزل شیخ ناظم حقانی در قبرس، هندپن یا هنگ می نوازد!

 

شیخ ناظم حقانی تا زمان مرگ در قبرس زندگی می کرد.در فیلمی که اخیرا از گلشیفته فراهانی بازیگر پر حرف و حدیث و جنجالی منتشر شده است این بازیگر سابق سینمای ایران با شمایل صوفیانه در منزل شیخ ناظم حقانی در قبرس، هندپن یا هنگ می نوازد!

ماجرای جالب آواز خواندن و نوازندگی گلشیفته فراهانی (عکس)

هندپن یا هنگ یک نوع ساز صوفیانه است که بسیار شبیه درام امروزی است و نکته جالب این است که این فیلم در سایت های تخصصی موسیقی منتشر شده است!نقشبندیه یکی از شاخه های تصوف است منسوب به خواجه بهاءالدین محمد نقشبند بخارایی (۷۹۱-۷۱۸ هـ. ق)، شاخه‌ای منشعب از سلسله خواجگان که اصل آن به خواجه یوسف همدانی باز می‌گردد.

 

بعدها این سلسله در هند هم نفوذ یافت و به خصوص در دوره اقتدار مغولان در هند، تأثیر و نفوذ مشایخ آنها قابل ملاحظه بود و سلاطین آن سرزمین غالباً به این طریقه منسوب بودند؛ چنانکه گویند امیر تیمور گورکانی به شاه نقشبند ارادت داشت.

ماجرای جالب آواز خواندن و نوازندگی گلشیفته فراهانی (عکس)

از نشانه های این فرقه گیسوی بلند است،همچنین انجام ریاضت های طولانی و اعمال خارق العاده از جمله خوردن مهتابی و سیخ زدن به بدن نزد پیروان این گروه رواج دارد.نقشبندیه مدعی پیروی از پیامبر اکرم(ص) ابوبکر، سلمان، قاسم بن محمد بن ابی بکر؛ امام صادق(ع) بوده! و تلفیقی عجیب از شیعه و سنی هستند.شیخ ناظم حقانی تا زمان مرگ در قبرس زندگی می کرد، دکتر عطاالله مهاجرانی، وزیر ارشاد دوران اصلاحات از کسانی بود که بارها به دیدار ناظم حقانی رفته بود.

 

 

مطالب مرتبط:

 

ایفای نقش گلشیفته فراهانی در فیلم جدید + تصاویر

 

همبازی شدن مهران رجبی بازیگر ایرانی با گلشیفته فراهانی + تصاویر

 

ماجرای عشق بازی گلشیفته فراهانی با هنرمند خیابانی + تصاویر

 

فول آلبوم عکس های داغ گلشیفته فراهانی

پاسخ دهید