ماجرای جنجالی فروش کودک برای خرید آیفون! عکس

0

گیگر:

شوکه کننده ترین خبر هفته اقدام عجیب زوجی بود که نوزادشان را برای خدید آیفون به فروش گذاشتند! ادامه این ماجرای جنجالی را در همین بخش از سایت ناز وب دنبال کنید.

 

 

در ادامه این مطلب از سایت ناز وب ماجرای این زن و شوهر سنگدل که فرزندشان را برای خرید گوشی آیفون فروختند را میخوانید. هر ساله بیش از ۲۰۰ هزار کودک دختر و پسر در چین ربوده شده و در فضای آنلاین به فروش می‌رسند.

 

به گزارش سایت ناز وب مرد جوان چینی که اقدام به فروش نوزاد ۱۸ روزه خود به قیمت ۲۵۰۰ دلار کرده بود تا با پول آن اقلام گران‌قیمت از جمله یک دستگاه گوشی هوشمند آیفون را خریداری کند، توسط پلیس چین دستگیر و به گذراندن سه سال در زندان محکوم شد. وی و همسر جوانش ۱۹ سال دارند.

 

به گزارش سایت فراناز، آن‌گونه که تلگراف خبر داده، نوزاد این زوج جوان در هنگامی‌که آنلاین به فروش رسیده است، تنها ۱۸ روز عمر داشته و پدر و مادر وی به ‌قصد تهیه هزینه لازم برای خرید برخی اقلام زندگی شخصی خود وی را فروخته‌اند.

 

گفته شده که این مرد چینی با نام مستعار A Duan از ایالت فوجیان چین، واقع در جنوب شرقی این کشور، با ۲۵۰۰ دلار پولی که بابت فروش نوزاد دختر خود به دست آورده، قصد خرید یک گوشی هوشمند آیفون و یک موتورسیکلت داشته است.

 

بر اساس گزارش نشریه چینی People» s Daily Online وی خریدار نوزاد خود را از طریق شبکه مجازی QQ پیدا کرده که طی یک چانه‌زنی تجاری موفق شده است به گزارش فرا ناز این نوزاد را به بهای ۲۳ هزار یوآن (حدود ۲۵۰۰ دلار) معامله کند!

 

 

 

مادر این نوزاد و همسر مرد ۱۹ ساله چینی با نام Xiao Mei (باز هم نام مستعار) گویا در زمانی که پدر نوزاد وقت خود را در کافی‌نت‌های شهر می‌گذرانده، مشغول کسب درآمد از طریق برخی مشاغل پاره‌وقت بوده است. او نیز ۱۹ سال دارد و هر دو آن‌ها با یک بارداری ناخواسته مواجه شده‌اند.

 

به گزارش ناز وب از آنجایی ‌که هزینه‌های نگهداری نوزاد برای این دو زوج چینی با درآمد اندک، بسیار زیاد به نظر می‌رسیده است، تصمیم به فروش این نوزاد دختر می‌گیرند. بر همین اساس خریداری که نامش مشخص نیست، این دختر را برای خواهر خود – که بر اساس تشخیص پلیس هنوز هم سرپرستی نوزاد را بر عهده دارد – خریداری می‌کند. نکته جالب آنکه خریدار بعد از این اقدام شخصاً خود را به پلیس معرفی می‌کند!

 

بعد از این ماجرا مادر این نوزاد یعنی Xiao Mei به‌قصد شروع یک زندگی متفاوت و جدید از شهر خود فرار می‌کند که البته چندی بعد از سوی پلیس تحت تعقیب قرار گرفته و دستگیر می‌شود. وی در بازجویی‌های خود اظهار کرده که در شهر وی بسیاری از خانواده‌ها در ازای دریافت پول کودکان خود را به سایرین می‌سپارند و وی از غیرقانونی بودن این اقدام مطلع نبوده است.

 

وی در حال حاضر محکوم به دو سال حبس تعلیقی از سوی پلیس چین شده است، در حالی ‌که همسر وی سه سال آینده را در زندان خواهد گذراند. رسانه‌های چینی گزارش داده‌اند که به شکل تخمینی هر ساله بیش از ۲۰۰ هزار کودک دختر و پسر در چین ربوده شده و در فضای آنلاین به فروش می‌رسند.

 

مطالب مرتبط

فروش جنجالی چادر ویژه گشایش بخت دختران ! عکس

فروش جنجالی یک شیشه هوای استانبول + عکس

جنجال فروش تخمک های زنان مشهور دنیا!! عکس

جنجال دستگیری ساندویچ فروش داعشی در کرمانشاه + عکس

فروش جنجالی و چندش آور اسکلت های روح دار ! عکسلینک مطلب

پاسخ دهید