ماجرای زندگی جالب مرد 24 انگشتی

0

ماجرای زندگی جالب مرد 24 انگشتی

ماجرای زندگی جالب مرد 24 انگشتی

این مرد که دارای 24 انگشت می باشد شغل ثابتی ندارد و به کمک 24 انگشت خود سعی می کند امور خانواده خود را بگذراند. در کودکی هرناندز با فیدل کاسترو نیز دیدار داشته است.

 

یواندری هرناندز گاریدو لقب «مرد 24تایی» را به خاطر انگشت های دست و پایش کسب کرده است یعنی در هر دست و پا شش انگشت دارد که خودش به این انگشتان خیلی افتخار می کند و آنها را مایه مباهات خود می‌داند.

 

او می گوید تعداد اضافی انگشتان او را قادر به کارهای عجیب و غریب مثل بالا رفتن از درختان و مکان های صعب العبور می کند. از مشاغل مهم او عکس گرفتن با توریست ها و بریدن نارگیل ها است که در این کار مهارت زیادی دارد.
 

 

اخیراً یکی از گردشگران برای عکس گرفتن با او 10 دلار پرداخت کرد در حالیکه به گفته هرناندز در این کشور مردم به طور متوسط ماهیانه 20 دلار درآمد دارند.

 

به گزارش سماتک او شغل ثابتی ندارد و به کمک 24 انگشت خود سعی می کند امور خانواده خود را بگذراند. در کودکی هرناندز با فیدل کاسترو نیز دیدار داشته است. هرناندز می گوید میلیون ها دوست از سراسر کشور دارد که هر روز برای دیدن انگشتانش به خانه او می آیند ولی او همچنان به زندگی عادی خود ادامه می دهد.

 

مطالب مرتبط:

 

انگشت اشاره گالیله در موزه فلورانس ایتالیا + تصاویر

 

انگشت آشپز لای ساندویچ مشتری

 

شکلک های عاشقانه با انگشتان دست (عکس)

 

10 انگشت قطع شده دست این کارگر پیوند زده شد (تصاویر 16+)

پاسخ دهید