ماجرای عجیب تار موی حضرت محمد در مسجد طرابلس (عکس)

0

گیگر:

خبر وجود تار مویی از حضرت محمد در مسجد طرابلس لبنان !!

 

 

به گزارش نازوب حقیقت این است که چیزی حدود 126 سال قبل ، پادشاه عثمانی ، سلطان عبدالحمید دوم ، یک تار مو از ریش و محاسن پیامبر اکرم (ص) را به عنوان هدیه به مردم

 

ماجرای عجیب تار موی حضرت محمد در مسجد طرابلس (عکس)

وجود تار مویی از حضرت محمد (ص) در عصر حاضر :
طبق خبر منتشر شده توسط روزنامه ی معتبر القدس العربیه ، هر ساله در آخرین جمعه ی ماه مبارک رمضان در مسجد المنصوری از یک تار موی ریش حضرت محمد (ص) رونمایی می شود و در معرض دید و نمایش مردم قرار می گیرد .

 

 

ماجرای عجیب تار موی حضرت محمد در مسجد طرابلس (عکس)

حقیقت این است که چیزی حدود 126 سال قبل ، پادشاه عثمانی ، سلطان عبدالحمید دوم ، یک تار مو از ریش و محاسن پیامبر اکرم (ص) را به عنوان هدیه به مردم شهر طرابلس لبنان می دهد و این مردم تا سالها از این هدیه ی با ارزش نگهداری می کردند تا اینکه اکنون برای دیدن آن باید هر سال تا آخرین جمعه ی ماه مبارک رمضان صبر کرد .

 

این تار موی ارزشمند و تاریخی قبلا در کاخ توپ کاپی در استامبول و در بخش امانت های مقدس نگهداری می شد که همانطور که بیان شد ، پادشاه عثمانی برای تشکر از مردم وفادار طرابلس لبنان بخاطر وفاداری یشان نسبت به حکومت عثمانی هدیه داده شد . درواقع این هدیه ی با ارزش را درون یک جعبه ی طلایی قرار داده اند و در آن زمان به وسیله ی کشتی از ترکیه به لبنان فرستاده شده .

 

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید ، مردم برای دیدن و بوسیدن جایگاه این شیء با ارزش از قبل نوبت گرفته و برای ورود و دیدن تلاش می کنند .

 

 

مطالب مرتبط

دختر بازیگر در فیلم موهن توهین به حضرت محمد (ص)

جنجال تار موی حضرت محمد در موزه!! (عکس)

تظاهرات در مشهد و شیراز علیه توهین به حضرت محمد (تصاویر)

مکان و محل تولد حضرت محمد (ص) در مکه +(عکس)

جلوه هایی از زیبایی های حضرت محمد

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید