مادربرد های ارزان قیمت MSI برای سوکت 1151 اینتل با امکانات حرفه ای

0

مادربرد های ارزان قیمت MSI برای سوکت 1151 اینتل با امکانات حرفه ای

دومین نسل از مادربرد های سری ECO شرکت MSI برای پشتیبانی از پردازنده های اسکای لیک اینتل روانه بازار خواهند گردید. این سه محصول جدید MSI با بهره گیری از چیپ ست های H110، B150 و H170 تولید می گردند تا امکانات پایه چیپ ست های سری 100 اینتل را در اختیار کاربران قرار دهند. به طور حتم بازار هدف MSI کاربران خانگی و اداری هستند تا آنها نیز از امکانات و توانایی چیپ ست و پردازنده های جدید اینتل بهره مند شوند. مدار تغذیه هر سه مادربرد توسط MSI بهینه سازی شده تا بهترین راندمان و کارایی را در مقایسه با محصولات هم رده ارائه دهند. حتی طراحی بورد نیز برای افزایش طول عمر و کارایی مورد بهینه سازی قرار گرفته که به طور حتم برای کاربران خانگی و اداری بسیار مهم خواهد بود.

 

مادربرد های جدید MSI شامل سه مدل H110M ECO، B150M ECO و H170M ECO می شود. در بخش شبکه شاهد حضور چیپ ست اینتل به همراه محافظ 15 کیلو ولت به منظور جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی و همچنین ارائه ارتباط شبکه مطمئن و پایدار هستیم. تمامی قطعات به کار رفته در مادربرد های سری ECO به صورت گلچین شده و از بهترین نمونه های موجود انتخاب گردیدند که در کنار این موارد، MSI از تجهیزات Military Class و Guard-Pro نیز بهره می برد.

 

مادربرد MSI سری ECO

 

حتی MSI تجهیزات و فناوری Audio Boost را به منظور افزایش کیفیت صدا برای مادربرد های جدید خود در نظر گرفته است. طراحی مدار تغذیه و برد در مادربرد های سری ECO با تمرکز روی بهینه سازی مصرف انرژی صورت گرفته تا بالاترین راندمان با کمترین توان مصرفی ممکن ارائه گردد. به همین منظور دو ویژگی OC Genie و ECO Center Pro توسط MSI برای کنترل توان مصرفی سیستم و قطعات مختلف در نظر گرفته شده است. حتی با قرار گرفتن مادربرد در حالت Power Saving همچنان شاهد ارائه قدرت 100 درصدی پردازنده خواهید بود و بر خلاف بسیاری از مادربرد ها، با فعالسازی ذخیره ساز انرژی، اختلالی در عملکرد پردازنده رخ نمی دهد. برای آسان شدن فعال سازی حالت ذخیره ساز انرژی، MSI سه حالت پیش فرض در نظر گرفته که با توجه به نیاز خود می توانید یکی از آنها را فعال کنید.

 

مادربرد MSI سری ECO

 

نکته جالب توجه در خصوص مادربرد های جدید MSI حضور دو اسلات حافظه رم DDR4 با قابلیت پشتیبانی از حداکثر 32 گیگابایت حافظه با فرکانس 2133 مگاهرتز می باشد. به طور معمول شرکت های سازنده مادربرد برای چیپ ست های ارزان قیمت سری 100 اینتل از اسلات های DDR3 استفاده می کنند، اما کاهش قیمت و تنوع مناسب حافظه های DDR4 مهندسین کمپانی MSI را به پشتیبانی از نسل جدید ترغیب نمود. حضور پورت پر سرعت USB 3.1 به همراه سه خروجی تصویر شامل VGA، DVI و HDMI از دیگر امکانات محصولات جدید MSI در بخش مادربرد به شمار می رود.

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید