مارک اجباری بر لباس مردم موصل + عکس

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، گروه تروریستی داعش علامت پرچم خاص خود را روی لباس ها چاپ کرده و این لباس ها را در فروشگاه ها توزیع کرده است، تا مردم  فقط این لباس ها را بخرند و بپوشند.

مارک اجباری بر لباس مردم موصل + عکس
تشکیلات موسوم به دادگاه شرع داعش به نیروهای این گروه تروریستی و تکفیری دستور داده است که فروشندگانی را که از عرضه لباس های داعشی امتناع می کنند، بازداشت و مغازه های آنها را تعطیل کنند و به کسانی که این لباس ها را نمی پوشند ، 60 ضربه شلاق بزنند.

داعش ساخته و پرداخته سرویسهای اطلاعاتی و جاسوسی آمریکایی و اسرائیلی است و تفکرات آن برخاسته از وهابیت است و کارشناسان تأکید دارند این گروه تروریستی با اقدامات خود به دنبال تخریب چهره اسلام در دنیا است؛ “ابوبکر بغدادی” سرکرده اصلی گروه تروریستی داعش در دوران حضور اشغالگران آمریکایی در عراق، در زندان بوکا در اختیار آمریکایی ها بود. با ایجاد این گروه شمار قابل توجهی از افراطی‌ها از کشورهای مختلف حتی آمریکا و کشورهای اروپایی، در سایه سکوت مقامات آن کشورها و با همکاری سرویسهای اطلاعاتی غربی و همپیمانان آنها در منطقه به راحتی توانستند به این گروه تروریستی ملحق شوند. اما اکنون بازگشت این تروریستها به یکی از بزرگترین مشکلات کشورهای غربی تبدیل شده است.

/انتهای پیام/

خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید