مازنی، منتخب انتخابات مجلس در تهران: دست از تعابیر موهنی که در مورد لیست ها مطرح کردید، بردارید

0

گیگر :

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مازنی، منتخب انتخابات مجلس در تهران: دست از تعابیر موهنی که در مورد لیست ها مطرح کردید، بردارید«انتخابات 7 اسفند نشان داد که  مردم تصمیم گیرنده نهایی  هستند؛ روزگار همین است ، قدرت  دست به دست می‌چرخد، ای کاش در این میان همه اخلاق سیاسی را رعایت کنند.»

احمد مازنی با بیان این مطلب به «انتخاب» بر رعایت قانون و اخلاق تاکید کرد.

این منتخب مردم تهران در انتخابات مجلس شورای اسلامی با تأکید بر این که این مردم هستند که انتخاب کننده نهایی هستند گفت: الان بحث اصلی ضرورت رعایت اخلاق سیاسی است.  بعد از هر شکست یا پیروزی افرادی که شخصیت ضعیف و ظرفیت پایینی دارند، به جای تمکین به رای مردم  دست به اقدامات تخریبی  و  اهانت می زنند. اما کسانی که اعتماد به رای مردم دارند با متنانت برخورد می کنند.

مازنی با اشاره به حفظ آرامش از طرف لیست پیروز انتخابات در تهران گفت: همان طور که شاهد بودیم بعد از اعلام نتایج  انتخابات ، لیست پیروز انتخابات و هواداران آنان حرمت ها و اخلاقیات اسلامی را حفظ کردند.

وی افزود: امیدواریم که طرف مقابل هم از رفتارها و تعابیر موهنی که پیش از انتخابات در مورد لیست ها مطرح کرد و حتی ادعای دخالت کشورهای خارجی را داشتند ، دست بردارند. بهتر است همه  به فکر اصلاح امور و اعتدال  در همه کار ها باشیم.

مازنی اضافه کرد: جریان سیاسی  که در این دوره از انتخابات نتوانسته از مردم رای بگیرد و از ورود به مجلس بازمانده است، بهتر است ، در چارچوب قانونی و هدایت‌های رهبری، نتایج را قبول کند.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم همه با هم با همکاری و همدلی به ‌آرامش و رونق اقتصادی در کشور کمک کنیم. کشور ما و مردم ما  به اندازه کافی مشکل دارند، بهتر است به جای ایجاد مشکل تازه به فکر رفع مشکلات مردم خصوصا در زمینه اقتصادی و معیشتی باشیم. 

[ad_2]

منبع

پاسخ دهید