ماشین لباسشویی تایتان ال‌جی را بیشتر بشناسید!

0

F14U1JBS2

روزی روزگاری یک تخته فلزی و یک عدد صابون جامد کنار یک تشت بزرگ آب داغ، راهی نوظهور برای شست و شوی رخت و لباس‌های کثیف بود. مثل این روزها نبود که یک ماشین لباسشویی اتوماتیک خودش بشوید و خشک کند و تنها زحمتی که به صاحبش بدهد، فشردن دو سه دکمه باشد و بس!

باید بابت این باری که پیشرفت تکنولوژی از روی دوش آدم‌ها به مرور زمان برداشته است، خوشحال باشیم. این روزها شما ماشین‌های لباسشویی جدیدی را در دسترس دارید که با یک تیر چند نشان می‌زنند. مثلا اینکه وقتی پای شست و شو به میان می‌آید، مقوله سلامت و بهداشت هم ناخودآگاه مطرح می‌شود، وقتی درباره ماشین لباسشویی حرف می زنیم، داستان صرفه جویی در مصرف انرژی پر رنگ می‌شود، وقتی درباره شست و شو می‌گوییم، یعنی درباره قسمتی از روزمره‌مان بحث می‌کنیم، قسمتی که باید با صرفه جویی در وقت و انرژی و در عین حال لحاظ کردن سلامت و بهداشت خانواده همراه باشد؛ البته همراه با دقت کافی برای پاکیزگی که خب، چه کسی از چنین سبک زندگی بدش می‌آید؟

کمپانی‌های تولید محصولات خانگی هم با ترسیم همین چشم انداز از گذشته به حال آمده‌اند. ماشین‌های لباسشویی تایتان ال‌جی نمونه‌ای بارز از این موضوع هستند. قرار است با یک تیر چند نشان بزنید.

قابلیت‌های منحصر به‌فرد این ماشین لباس‌شویی را می‌توان در این موارد خلاصه کرد: موتور Direct Drive یا همان بدون تسمه، قابلیت TurboWash که شستشوی سریع در 59 دقیقه است، قابلیت True Steam یا شستشو با بخار آب 100درصد خالص، نرم کننده با بخار، بوزدایی و رفع چروک‌ها با بخار، قابلیت ضد حساسیت، پنل کنترل لمسی، دستگیره درب مخفی و سیستم عیب یابی هوشمند.

تعریف بسیار ساده‌ای که می‌توان از این ماشین لباس‌شویی ارائه داد که قطعا برای خانه دارها بسیار حایز اهمیت است، بهره‌مندی این وسیله از 6 برنامه شستشو همانند شستشو با دست است که می‌تواند متناسب با نوع پارچه‌ها، برای هر کدام شستشوی مخصوص به همان پارچه را فعال کند. بنابراین دیگر از کش آمدن بافتنی‌ها و تغییر رنگ کتان‌ها و آب رفتن این پارچه و قد کشیدن آن یکی خبری نخواهد بود!

کنار همه این‌ها، به خصوص بچه‌دارها حتما از شنیدن این خبر خوشحال خواهند شد که این ماشین لباسشویی بیش از 20 نوع از انواع لکه‌ها را از بین می‌برد که از جمله آن‌ها می‌توان به لکه‌های شکلات، قهوه و امثال آن اشاره کرد.

شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید بخشی از مشکلات آلرژی که خواب و خوراک را از افراد مبتلا گرفته است، ناشی از مواد آلرژی زای خانگی است که خب می‌تواند در پس یک شستشوی صحیح لباس به حداقل ممکن برسد. برای همین هم در بین همه قابلیت‌های تایتان ال‌جی می‌توان ویژگی ضد حساسیت بودن آن را بیشتر مورد توجه قرار داد، چه اینکه تا 99.9 درصد از آلرژی‌های خانگی را کاهش می‌دهد و با نابود کردن باکتری‌ها، حداقل رخت و لباس شما را که مستقیم با پوست بدنتان تماس دارند، از این لحاظ مصون نگه می دارد.

شما فقط چند دکمه را فشار می‌دهید و بعد می‌روید تا بقیه کارهایتان را به سرانجام برسانید. شما حتی صرفه جویی در آب و برق را هم اتوماتیک انجام می‌دهید. با همه این اوصاف نباید گاهی هم به جای غرولند به تکنولوژی، حضورش را در زندگی روزمره خوش آمد گفت؟

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید