ماشین مزدا CX-4 در نمایشگاه بیجینگ رونمایی خواهد شد ۲۰۱۶

0

ماشین مزدا CX-4
ماشین مزدا CX-4

ماشین مزدا CX-4 در نمایشگاه بیجینگ رونمایی خواهد شد ۲۰۱۶

بعد از تایید کردن نام CX-4 برای محصول جدید مزدا، این خودروساز موفق ژاپنی تصاویر و تیزری کوتاه از این خودرو را منتشرکرد. این خودرو که در نمایشگاه بیجینگ امسال رونمایی خواهد شد، همانطور که از نامش پیداست از سری خودروهای شاسی بلند مزدا بوده و طبق اظهارات مدیر مزدا از روح اسپرت تری نسبت به بقیه محصولات شاسی بلند مزدا برخودار خواهد بود. نمایشگاه بیجینگ در ۲۵ آوریل شروع به کار خواهد کرد.

این خودرو بر پایه ی کانسپت کوئرو شکل گرفته، این کانسپت سال پیش در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی شد و از همان موقع هم مدیر مزدا قول داد که این طرح به مرحله تولید خواهد رسید. طراحی بدنه CX-4 بر اساس فلسفه کودو سول یا روح کودو است، فلسفه ای که مدتی است در تمام خودروهای مزدا دیده می شود و نشات گرفته از سبک زندگی ساده ژاپن قدیم است. تکنولوژی اسکای اکتیو هم مانند دیگر خودروهای مزدا، دراین خودور نیز  به کار گرفته شده است.

ماشین مزدا CX-4
ماشین مزدا CX-4

چیزی که این خودرو را از دیگر شاسی بلند های موجود در بازار متمایز می سازد، حس مدرن بودن و تکنولوژی های زیاد به کار رفته در CX-4 و لذت سواری و رانندگی بالای آن است. این کراس اوور برای خانواده هایی که علاقه به ماجراجویی و زندگی خلاقانه دارند طراحی شده است!

متن بالا تنها چیزی است که مزدا تا به حال درمورد این خودرو منشر کرده است.

اخبار غیر رسمی نشان از آن دارند که این خودرو توانایی حمل ۵ سرنشین راخواهد داشت و از اصول طراحی کانسپت کوئرو هم به مقدار زیاد در آن استفاده شده است، برای اخبار کامل و رسمی باید تا شروع نمایشگاه منتظر ماند.

مدل های دیگر مزدا از جمله مزدا ۶، مزدا۳، CX-5، خودروی مسابقه ای قهرمان تورینگ کار چین (مزدا۳) و مزدا ۶ آتنزا، در کنار CX-4 در غرفه ی مزدا در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

گردآوری:گیگر

منبع:toranji

لینک مطلب

پاسخ دهید