ماموریت های Red Dead Redemption را در بازی GTA V تجربه نمایید

0

ماموریت های Red Dead Redemption را در بازی GTA V تجربه نمایید

در نسل گذشته شرکت راک استار علاوه بر انتشار نسخه های جدید از فرنچایز بسیار محبوب و پر طرفدار خود در دنیای بازی های کامپیوتری یعنی سری GTA ، بازی کاملاً جدیدی به نام Red Dead Redemption را هم به بازار عرضه کرد. بازی خوب و خوش ساختی که توانست نام خود را به عنوان یکی از آثار بسیار موفق و پر فروش نسل هفتم مطرح سازد و در ردیف بهترین عناوین Open World تاریخ بازی های کامپیوتری لقب گیرد. البته بازی Read Dead Redemption تنها برای کنسول های خانگی نسل هفتم عرضه شد و به این ترتیب علاقه مندان به پلتفرم PC از تجربه کردن این بازی خوب و خوش ساخت محروم ماندند. با این حال اکنون فرصتی فراهم آمده است تا علاقه مندان به بازی Red Dead Redemption (بر روی پلتفرم PC) بتوانند برخی از ماموریت های موجود در این بازی را در بازی GTA V تجربه نمایند.

در واقع فرصت مذکور از طریق ساخته شدن یک ماد نسبتاً جدید برای نسخه ی کامپیوتر های خانگی از بازی GTA V فراهم آمده است. محصولی به نام Gang Hideouts که به تجربه کنندگان نسخه ی PC از بازی GTA V این امکان را می دهد تا ماموریت هایی مشابه با برخی از ماموریت های موجود در بازی Red Dead Redemption را در شهر لوس سانتوس تجربه نماید. بازیبازانی که پیش از این بازی Red Dead Redemption را تجربه کرده اند، حتماً از این نکته با خبر هستند که یافتن محل اختفای گروه های تبهکاری و راهزنان در دنیای غرب وحشی و پس از آن درگیر شدن با آن ها و از بین بردشان، از جمله ماموریت های جانبی جذاب و سرگرم کننده در بازی Red Dead Redemption به شمار می رفت. ماموریت هایی که در بسیاری از نقاط موجود در نقشه ی بازی Red Dead Redemption یافت می شد و انجام دادن آن ها با هیجان و جذابیت خاصی همراه بود. حال علاقه مندان به نسخه ی PC از بازی GTA V (که تا این لحظه از تجربه کردن بازی Red Dead Redemption بر روی پلتفرم مورد علاقه ی خود محروم مانده اند) از طریق نصب ماد Gang Hideout قادر خواهند بود تا ماموریت های مشابه با ماموریت های یاد شده در بازی Red Dead Redemption را در بازی GTA V تجربه نمایند. به عبارت بهتر، تجربه کنندگان بازی GTA V پس از نصب ماد Gang Hideout بر روی نسخه ی PC از این اثر، این امکان را خواهند یافت تا به پرسه زدن در خیابان های شهر لوس سانتوس پرداخته و با یافتن محل اختفای باند های تبهکاری (نظیر رد و بدل کنندگان مواد مخدر ، پلیس های فاسد و اراذل و اوباش خیابانی) اعضای آن ها را حسابی گوش مالی دهند و از خجالت آن ها در بیایند.

 GTA5

بنا بر ادعای طراح ماد Gang Hideout ، با انتشار نسخه های جدید و ارتقا یافته از این ماد مبتنی بر گیم پلی، علاقه مندان به بازی GTA V این امکان را در اختیار خواهند داشت تا ماموریت های تجسسی کاملاً جدیدی را در شهر لوس سانتوس تجربه نموده و گروه های تبهکاری بیشتر و متنوع تری را سر به نیست نمایند. در لحظه ی نوشته شدن این متن علاقه مندان به بازی GTA V شاهد انتشار نسخه ی 1.1 از ماد Gang Hideout هستند که به موجب نصب آن بر روی نسخه ی PC از این اثر، گروه هایی نظیر گروه های تبهکاری سیاه پوست و گروه های کمونیست هم به لیست گروه های خلافکار قابل شکار در این ماد افزوده می شود. در این میان طراح ماد Gang Hideout ، این ماد را بر اساس قابلیت های موجود در ماد Build a Mission طراحی کرده است. ماد Build a Mission در حالت کلی یکی از ماد های قدیمی تر مربوط به بازی GTA V به شمار می رود که با نصب آن بر روی نسخه ی PC از این بازی، علاقه مندان به بازی GTA V از امکان طراحی ماموریت های اختصاصی در این بازی بهره مند خواهند شد. بنا بر این علاقه مندان به نصب ماد Gang Hideout بر روی نسخه ی PC از بازی GTA V ، حتماً می باید قبل از نصب این ماد نسبت به نصب ماد Build a Mission بر روی این بازی اقدام نمایند (گفتنی است که برای نصب ماد Build a Mission نیاز به نصب پیش زمینه هایی نظیر Microsoft .NET Framework 4.6 ، Script Hook V ، Script Hook V .NET و NativeUI خواهد بود).

 GTA-5

البته برای اجرای مناسب ماد Gang Hideout بر روی بازی GTA V ، علاقه مندان به این بازی علاوه بر نصب ماد Build a Mission باید ماد Open All Interiors را هم بر روی نسخه ی PC از این بازی نصب نمایند. ماد Open All Interiors همان گونه که از نام آن پیداست اجازه ی ورود به بسیاری از ساختمان های موجود در شهر لس سانتوس (که در نسخه ی اصلی از بازی GTA V قابل دسترسی نبودند) را در اختیار تجربه کنندگان نسخه ی PC از این بازی قرار می دهد. در واقع به کمک نصب ماد Open All Interiors بر روی نسخه ی PC از بازی GTA V ، تجربه کنندگان این اثر از این امکان برخوردار خواهند بود تا طیف وسیعی از ساختمان های موجود در شهر لوس سانتوس (تا زمان نوشته شدن این متن چیزی بیش از پنجاه ساختمان، سازه و عمارت گوناگون) را از نظر گذرانده و به بخش درونی آن ها دسترسی داشته باشند. از آن جایی که معمولاً گروه های تبهکاری سازمان یافته به مکان دنجی برای اختفا نیاز دارند، بهره گیری از ماد Open All Interiors به طراح ماد Gang Hideout این امکان را داده است تا بتواند از وجود این ساختمان های در دسترس قرار گرفته به عنوان محل استقرار گروه های خلافکار موجود در ماد Gang Hideout استفاده نماید. به عنوان مثال در جدید ترین آپدیت ارائه شده برای ماد Gang Hideout شاهد اضافه شدن دسترسی به برخی از آپارتمان های موجود در شهر لوس سانتوس برای مخفی شدن گروه های تبهکاری سازمان یافته ی کوچک یا بزرگ حاضر در این شهر هستیم . در مجموع می توان ادعا کرد که بهره گیری از ماد Gang Hideout در نسخه ی PC از بازی GTA V ، تنوع مناسبی را به گیم پلی این بازی افزوده و مراحل جدیدی را برای تجربه کردن در اختیار علاقه مندان به این بازی قرار خواهد داد.             

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید