مانیتور حرفه ای ASUS PG248Q وارد بازار شد ۲۰۱۶

0

ASUS PG248Q
ASUS PG248Q

مانیتور حرفه ای ASUS PG248Q وارد بازار شد ۲۰۱۶

کمپانی ایسوس در نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۶،۲ مانیتور گیمینگ با مشخصات تخصصی و نوآورانه را معرفی کرد.یکی از این مانیتورها هم اکنون در بازار موجود گشته است.برای اطلاع از مشخصات فنی و اطلاعات آن،با ما همراه باشید.

 

ایسوس در سبد سخت افزارهای خود،مانیتورهای متنوعی را دارد.سری ROG شامل مانیتورهای گیمینگ و حرفه ای این برند است. ASUS PG248Q مانیتوری است که از یک پنل با تکنیک TN و آرایش پیچ خورده بهره میبرد.دقت قابل پشتیبانی این پنل ۱۹۲۰×۱۰۸۰ است.اینبار نه ۱۴۴ هرتز،بلکه نرخ بروز رسانی پنل به ۱۸۰ هزتر رسیده است.این نرخ جدید انویدیا در فناوری G-Sync است. ROG SWIFT طراحی جدید انویدیا است.ایسوس در این طراحی،ضخامت را کاهش داده است.

ASUS PG248Q
ASUS PG248Q

 

پایه و نمایشگر،از ۴ جهت قابل تنظیم است.یک جوی استیک نیز برای دسترسی به تنظیمات بر روی مانیتور نصب شده است.این مانیتور نیز از پوشش مات برخوردار است که تابش نور را کاهش می دهد.این مانیتور که طی اورکلاک به ۱۸۰ هرتز دست یافته است،می تواند نرخ ۳۰ الی ۱۸۰ هرتز را اجرا نماید.کارت گرافیک های انویدیا به لطف فناوری G-Sync،می توانند این نرخ بروزرسانی را اجرا نمایند.حداکثر شدت روشنایی پنل به ۳۵۰ شمع در متر مربع می رسد.روشنایی نیز به فناوری WLED مجهز است.سو سو زدن و کاهش نورهای مزاحم،از جمله ویژگی های این مانیتور است.قابلیت اتصال VESA،پورت USB 3.0،پورت HDMI،پورت DP و جک هدفون نیز از جمله امکانات این مانیتور است.این محصول هم اکنون با قیمت ۴۰۰ پوند و ۴۷۹ یورو،عرضه می گردد.

لینک مطلب

پاسخ دهید