مانیتور ۲۴ اینچ BenQ با رنگ سفید و پنل AMVA

0

مانیتور ۲۴ اینچ BenQ با رنگ سفید و پنل AMVA

به طور معمول مانیتور های موجود در بازار از رنگ مشکی در بدنه خود بهره می برند و مشاهده یک صفحه نمایش با رنگ سفید برای کاربران بسیار عجیب خواهد بود. کاربران بسیاری به رنگ سفید علاقه دارند و قطعات اصلی و جانبی کامپیوتر شخصی خود را با در نظر گرفتن این رنگ انتخاب می کنند. کیس، مادربرد، خنک کننده، کارت گرافیک و قطعات دیگری مانند ماوس و کیبرد با رنگ سفید در دسترس علاقمندان قرار دارد،‌اما یافتن مانیتور با رنگ سفید پروسه ای بی نتیجه به شمار می رود. کمپانی BenQ که در سال ۲۰۱۵ در تولید مانیتور بسیار فعال عمل نمود و محصولات متنوعی به تولید رساند، اکنون مانیتوری با رنگ بدنه سفید و پنلی با حاشیه بسیار کم روی خط تولید قرار داده است.

 

مانیتور BenQ VZ2470H به پنل ۲۳.۸ اینچی از نوع AMVA مجهز است و نور پس زمینه LED در ارائه سطح روشنایی بیشتر به آن یاری می رساند. کیفیت Full HD در کنار روشنایی ۲۵۰ کاندلا و کنتراست داینامیک ۲۰ میلیون به ۱ قدرت مناسب VZ2470H را در نمایش تصاویر با کیفیت نشان می دهد. زاویه دید در هر دو حالت افقی و عمودی ۱۷۸ درجه است که مقداری متدوال در میان سایر محصولات به شمار می رود.

 

مانیتور ۲۴ اینچ بنکیو

 

زمان پاسخدهی ۴ میلی ثانیه خاکستری به خاکستری بار دیگر عدم علاقه بنکیو برای ارائه زمان پاسخدهی رقابتی با سایر شرکت های تولید کننده را ثابت می کند. قابلیت نمایش ۱۶.۷ میلیون رنگ،‌پشتیبانی از ۷۲ درصد طیف رنگ NTSC و نمایش تصاویر ۸ بیتی از دیگر مشخصات BenQ VZ2470H به شمار می رود. خروجی های مانیتور شامل دو عدد پورت HDMI و یک عدد D-sub به همراه جک های صوتی می شود. دریافت استاندارد Energy Star 6 با توان مصرفی ۳۱.۵ وات بخش دیگری از مشخصات محصول جدید بنکیو است.

 

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید