مانیتور HP OMEN غول ۳۲ اینچی HP برای بازی لذت بخش ۲۰۱۶

0

مانیتور HP OMEN
مانیتور HP OMEN

مانیتور HP OMEN غول ۳۲ اینچی HP برای بازی لذت بخش ۲۰۱۶

شرکت HP از جمله تولید کنندگان سخت افزار و کامپیوتر در جهان است که قیمت تمام شده محصولات آن،عموما کمی بیش از رقبا است.با وجود کیفیت بالا،اما مسئله قیمت یک امر اجتناب ناپذیر است.HP تولید کنند مانیتورهای تخصصی و نیمه تخصصی نیز بوده و همواره دارای ایده های بسیاری در این زمینه است.این شرکت به تازگی جدید ترین مانیتور گیمینگ خود را معرفی کرده است که هوش از سر بسیاری از کاربران پرانده است!

 

برای اولین بار،دفتر HP در کشور ژاپن مانیتور جدید این برند را معرفی کرد. HP OMEN 32 جدید ترین محصول HP،یک مانیتور گیمینگ در ابعاد ۳۲ اینچ است.این مانیتور زیبا سازگار با فناوری FreeSync بوده و می تواند گزینه مناسبی برای کارت گرافیک های AMD باشد.زاویه دید پنل از هر سو،۱۷۸ درجه است.نور پس زمینه توسط دیودهای LED تامین می گردد و حداکثر شدت روشنایی در آن به ۳۰۰ شمع در مترمربع می رسد.

مانیتور HP OMEN
مانیتور HP OMEN

این مانیتور از دقت ۲۵۶۰×۱۴۴۰ پشتیبانی می کند.زمان پاسخ به فرکانس آن نیز ۵ میلی ثانیه است.نرخ تجدید پذیری پنل،برابر با ۷۵ هرتز است.HP مدعی پوشش ۱۰۰% درصدی از طیف رنگ SRGB شده است.پورت های این مانیتور شامل دو پورت HDMI،یک پورت DP 1.2 و دو پورت USB Type-A است.HP OMEN 32 از اواخر ماه جولای،و با قیمتی در حدود ۴۲۸ دلار روانه بازار خواهد شد.

لینک مطلب

پاسخ دهید