ماوس جدید Razer Naga Chorma MMO با 12 کلید مکانیکی

0

ماوس جدید Razer Naga Chorma MMO با 12 کلید مکانیکی

سری ماوس های Naga کمپانی Razer با دارا بودن کلید های متعدد در سمت چپ که هر کدام برای کاربرد های متفاوت قابل برنامه ریزی هستند، ساختار جدیدی در ماوس ها به وجود آوردند. پیش از تولید اولین نسخه از ماوس های سری Naga، در اختیار داشتن یک کلید مخصوص برای تنظیم شدت حساسیت سنسور به عنوان یک Option بسیار مهم شناخته می شد، اما محصول خاص Razer تعاریف مربوط به ماوس را به طور کامل تغییر داد. اکنون نسل جدید این ماوس با نام Chorma MMO وارد بازار می شود که از سنسور لیزری 5G مناسب برای بازی های مالتی پلیر آنلاین بهره می برد.

 

سنسور 5G به کار رفته در این ماوس می تواند شدت حساسیت 16000 نقطه در هر اینچ را ارائه دهد. گیمرها می توانند با استفاده از 12 کلید مکانیکی مجهز به نور پس زمینه دستورات خود را به بازی منتقل کنید. جایگاه کلید ها به گونه ای تعیین گردیده که به سادگی با انگشت شست خود آنها را پیدا کنید. مدیر و موسس کمپانی Razer، آقای Min-Liang Tan به این نکته اشاره می کند که دیدگاه کاربران در خصوص ماوس های MMO این شرکت بسیار عجیب بود.

 

ماوس لیزری گیمینگ ریزر ناگا کرما

 

گیمرها فکر می کردند طراحان Razer دیوانه هستند اما آقای مین لیانگ تن معتقد است که با تولید ماوس های سری Naga از رقبا و حتی از انتظارات خود نیز فراتر رفتند. همچنین فناوری به کار رفته در سنسور لیزری ماوس بسیار فراتر از فناوری حال حاضر رقبا به شمار می رود و این مورد دومین تفاوت عجیب Naga Chorma با رقبای خود می باشد. دوازده کلید مکانیکی ماوس Naga Chorma MMO شامل شش کلید بزرگتر است که به صورت اختصاصی برای بازی های آنلاین مانند DOTA، League of legends و Heroes of the storms در نظر گرفته شدند. نرخ نمونه برداری ماوس جدید ریز 1000 هرتز و زمان پاسخدهی آن 1 میلی ثانیه است.

 

ماوس لیزری گیمینگ ریزر ناگا کرما

 

تمامی محصولات سری Chorma قابلیت نمایش 16.8 میلیون رنگ را دارند و ماوس جدید ریزر نیز چنین قابلیتی را دارد تا کاربران بر اساس سلیقه خود بتوانند ماوس را سفارشی سازی کرده یا نورپردازی آن را با سایر قطعات کامپیوتر شخصی هماهنگ کنند. طول کابل ماوس Razer Naga Chorma MMO برابر با 2.1 متر است که برای گیمر ها و کاربران حرفه ای بسیار مناسب بوده و محدوده قابل توجهی را تحت پوشش خود قرار می دهد. قیمت این ماوس عجیب و زیبا توسط کمپانی سازنده 80 دلار اعلام گردیده تا دست هر گیمری به آن نرسد!

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید