ماوس و کیبورد جدید Cougar سری 450 مخصوص گیمرهای حرفه ای

0

تجهیزات گیمینگ کمپانی کوگار شامل ماوس و کیبورد با توجه به سبک طراحی، رنگ بندی و همچنین کارایی بالای خود همواره مورد توجه کاربران و به خصوص گیمرهای حرفه ای قرار می گیرند. پیش از این نیز محصولات گیمینگ کوگار در نمایشگاه های معتبر مانند کامپیوتکس با استقبال علاقمندان روبرو گردید که همین موضوع مدیران ارشد این شرکت را برای حضور قدرتمند در بازار تجهیزات گیمینگ ترغیب نمود. در حال حاضر کوگار یک شرکت شناخته شده در این زمینه به شمار می رود و در کنار محصولات پیشین خود مانند کیس و پاور به تولید ماوس و کیبورد های حرفه ای نیز می پردازد. ماوس و کیبورد های جدید این شرکت از خانواده محصولات Cougar 450 به تازگی معرفی گردیده که شامل ماوس 450M و کیبورد مکانیکی 450K می شود.

 

صفحه کلید مکانیکی هیبریدی Cougar 450K مجهز به نور پس زمینه می باشد که در سه رنگ مختلف توسط کاربر قابل تنظیم است. طراحی اختصاصی کلید ها سبب کاهش قابل توجه صدای ناشی از ساختار مکانیکی آنها می شود که کوگار روی این موضوع تاکید فراوانی دارد. کلید های مکانیکی هیبریدی 450K قابلیت بازخورد و واکنش نسبت به میزان فشار وارد شده را دارد که احساس خوشایندی به کاربران منتقل می سازد. کلید های ماکرو در نظر گرفته شده به گیمرها امکان تغییر در کاربرد را می دهد و آنها می تواند سه پروفایل مختلف برای بازی های خود ایجاد کنند تا کلید ها در هر بازی، عملکردی اختصاصی داشته باشند. ساختار Splash-Proof کلید ها مانع از نفوذ مایعات به داخل کیبورد می شود و تمیز کردن صفحه کلید را برای کاربران آسان می سازد.

 

ماوس و کیبورد گیمینگ کوگار 450

 

ماوس 450M با بهره گیری از سنسور PMW3310DH قادر به ارائه حساسیت 5000 نقطه در هر اینچ می باشد و تمامی هشت کلید آن قابل برنامه ریزی هستند. حافظه 512 کیلوبیتی در نظر گرفته شده قادر به ذخیره سازی 27 فرمان کاربر می باشد تا در مواقع لزوم در سریع ترین زمان ممکن به اجرای دستورات بپردازد. تنظیمات مورد نیاز برای کلید های ماوس توسط نرم افزار اختصاصی Cougar UIX در سه پروفایل مجزا قابل دسته بندی و ذخیره خواهد بود. طراحی ظاهری زیبا با استفاده از دو دیود نوری RGB قابل تنظیم به کاربران امکان شخصی سازی ماوس را به منظور ایجاد تنوع و هماهنگی ماوس با نورپردازی سایر قطعات می دهد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید