ماژول های حرفه ای عکاسی Hasselblad برای گوشی های موتو Z و موتو Z فورس

0

ماژول های حرفه ای عکاسی Hasselblad برای گوشی های موتو Z و موتو Z فورس

ایده گوشی های ماژولار جدید تولید شده توسط لنوو که با برند Moto Z به بازار عرضه شدند به اندازه کافی کاربردی بود که کمپانی های مختلف را به صرافت تولید ماژول های اختصاصی برای این دستگاه بیندازد. در مراسم رونمایی از این دستگاه بود که ماژول های مختلفی مانند اسپیکرهای JBL و ماژول باتری به همراه گوشی معرفی شد. حالا یکی از مشهورترین سازندگان دوربین های دیجیتال نیز به فکر ساختن یک ماژول اختصاصی برای Moto های جدید افتاده است.

بر اساس جدیدترین شایعات و البته تصویری که منتشر شده، کمپانی Hasselblad قرار است یک ماد اختصاصی برای گوشی های Moto Z و Moto Z Force تولید کند تا کیفیت عکاسی به وسیله آنها را به فراتر از استانداردهای تلفن های همراه افزایش داده و از این گوشی ها، دوربین های دیجیتال حرفه ای بسازد. این ماژول جدید که ظاهرا Zoom Camera نام دارد، همان گونه که از نامش پیداست دارای زوم اپتیکال 10x خواهد بود و علاوه بر آن، کلید اختصاصی شاتر و زوم، پشتیبانی از تصویربرداری با فرمت RAW و یک فلش زنونی را در اختیار کاربران این گوشی ها قرار خواهد داد.

البته هنوز اطلاعات بیشتری درباره مشخصات فنی سنسور به کار گرفته شده و قیمت این ماد جدید منتشر نشده اما به نظر می رسد لنوو توانسته پای بزرگان را به بازی ماژول ها باز کند.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید