مایکروسافت لومیاهای 920، 925 و 1020 شما را با لومیا 950 و 950XL تعویض میکند

0

مایکروسافت لومیاهای 920، 925 و 1020 شما را با لومیا 950 و 950XL تعویض میکند

مدتی پیش پس از عرضه ی رسمی ویندوز 10 موبایل برای گوشی های ویندوزفونی، تعدادی از مدل های محبوب و پر فروش که شرایط بروزرسانی به نسخه ی 10 را داشتند توسط مایکروسافت بروزرسانی نشدند که باعث نا امیدی بسیاری از کاربران ویندوزفون شد. در این میان گوشی های پرچمدار همچون لومیا 920 که یکی از پرفروش ترین گوشی های ویندوزی به حساب میآید، لومیا 925 و کمرافون لومیا 1020 از لیست بروزرسانی به ویندوز 10 موبایل نیز حذف شده بودند. اکنون به نظر میرسد که مایکروسافت قصد دارد طی یک مبادله به گونه ای دل دارندگان این سه گوشی را به دست آورد. همراه ما باشید.

 

مایکروسافت طرح تخفیف جدیدی را به کاربران معرفی کرده است که در طی آن کاربرانی که یکی از سه  گوشی ویندوز فونی نوکیا لومیا 920 ، لومیا 925 و لومیا 1020 را در حال حاظر دارند، میتوانند با گرفتن تخفیف 150 دلاری گوشی خود را با یکی از پرچمداران جدید ویندوز 10 موبایل مایکروسافت یعنی لومیا 950 و لومیا 950XL تعویض کنند.

اگر شما در حال حاظر یکی از دارندگان نوکیا لومیا 920، 925 و یا 1020 باشید، مطمئنا از بد قولی مایکروسافت در مورد تصمیم عدم بروزرسانی گوشیتان به ویندوز 10 موبایل کمی نا امید شده اید. با اینکه مایکروسافت اعلام کرده بود گوشی هایی که با ویندوزفون 8 معرفی شدند و 8 گیگابایت حافظه ی داخلی و 1 گیگابایت حافظه ی رم داشته باشند مطمئنا به ویندوز 10 موبایل بروزرسانی میشوند، از صحبت خود سر باز زد. با این حال اگر در چنین شرایطی نیز خونسردی خود را حفظ کرده اید و هنوز به ویندوز موبایل وفادار هستید میتوان گفت پیشنهاد مایکروسافت قابل تامل است.

همان طور که گفته شد اگر دارنده ی یکی از سه لومیای ذکر شده هستید میتوانید به وب سایت فروشگاهی مایکروسافت مراجعه کنید و بر روی لینک Trade in Online کلیک کنید. در ادامه باید شما مشخص کنید که کدام یک از لومیا های ذکر شده را دارا هستید و در صورت تمایل به دیگر سوالات مطرح شده پاسخ دهید و در پایان سریال IMEI گوشی خود را در فیلد مورد درخواست قرار دهید. نکته این است اگر در همان لحظه تصمیم به عدم مبادله بگیرید تخفیف 150 دلاری شما حفظ خواهد شد. همچنین شما میتوانید به یکی از فروشگاه های فیزیکی مایکروسافت مراجعه کنید و در آنجا گوشی خود را با یکی از پرچمداران جدید تعویض کنید.

این تخفیف 150 دلاری فقط در صورتیست که گوشی ویندوزفونی شما سالم باشد. این بدین معناست که لومیای شما تمامی دکمه هایش باید صحیح کار کند، گوشی شما قادر به روشن شدن باشد، صفحه نمایش گوشی نباید دارای ترک خوردگی یا شکستگی باشد و همین طور نشانه ای از آب خوردگی در دستگاه شما نباید دیده شود.

این طرح تخفیف از امروز آغاز شده است و تا 30 ماه ژوئن ادامه خواهد داشت و این یعنی شما فرصت کافی برای فکر کردن در مورد این مبادله و در نظر گرفتن مزایای این طرح دارید. هر چند در این مطلب منظور از عبارت “شما” کسانی نیست که در کشور عزیزمان ایران در حال زندگی کردن هستند زیرا که هنوز فروشگاه رسمی مایکروسافت در ایران فعالیت ندارند و کاربران گوشی های ویندوزی که در کشورمان هم تعداد آن ها کم نیستند از این طرح تخفیف بی بهره خواهند بود. اما به هر حال به نظر میرسد این طرح ارزش فکر کردن را دارد، نظر شما چیست؟ اگر امکانش بود شما لومیا 920، 925 و یا 1020 خود را در ازای تحفیف 150 دلاری با لومیا 950 یا 950XL معاوضه میکردید؟

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید