مایکروسافت: میلیون ها کاربر بروزرسانی Creators ویندوز 10 را دریافت کرده اند

0

مایکروسافت: میلیون ها کاربر بروزرسانی Creators ویندوز 10 را دریافت کرده اند

انتشار بروزرسانی Creators  ویندوز 10 از سوی مایکروسافت در حال جریان است و کاربران وابسته به برخی فاکتور ها مانند نوع دستگاه، موقعیت جغرافیایی و غیره این بروزرسانی را دریافت خواهند کرد. Creators دومین بروزرسانی بزرگ ویندوز 10 و سومین عرضه ی این سیستم عامل محسوب میشود که تغییرات متعددی در بخش های مختلف داشته است و برخی قسمت ها مانند امنیت سیستم عامل نیز بهبود پیدا کرده است. اکنون طبق بیانیه ای که ردموندی ها منتشر کرده اند، مشخص شده است که کار انتشار نسخه ی جدید ویندوز 10 به خوبی در حال انجام گرفتن است و کاربران پرشماری این بروزرسانی را بر روی دستگاه خود نصب کرده اند. همچنین مایکروسافت گفته است که بازخوردهای مفید بسیار زیادی از کاربران از این بروزرسانی دریافت کرده است.

مایکروسافت در ادامه ی بیانیه ی خود گفته است که میلیون ها کاربر اکنون از بروزرسانی Creators ویندوز 10 بهره مند شده اند که بدین معناست که دستگاه های زیادی به نسخه ی جدید ویندوز 10 تجهیز شده اند. با این حال مایکروسافت رقم دقیقی از تعداد کاربرانی که در حال استفاده از این نسخه از ویندوز هستند را اعلام نکرده است اما به هر حال اینکه پس از تنها چند هفته میلیون ها کاربر بروزرسانی Creators را دریافت کرده اند، آمار چشمگیری است. همچنین مایکروسافت مشخص کرده که کدام کاربران و به چه شکل این بروزرسانی را زودتر دریافت میکنند. بر اساس بازخورد هایی که به مایکروسافت ارسال میشود، در صورتی که کاربران مشکل خاصی را بر روی یک مدل دستگاه گزارش دهند، کمپانی انتشار بروزرسانی را تا زمان رفع ایراد گزارش متوقف خواهد کرد. این کار ممکن است از طریق مایکروسافت یا درایورهای سخت افزاری کمپانی های فعال در این حوزه صورت بگیرد.

همچنین در صورتی که کاربری بخواهد از سد احتمالی که مایکروسافت برای حل مشکلات احتمالی بروزرسانی جدید ساخته بگذرد، میتواند عملیات ارتقای ویندوز را از طریق ابزارهای نرم افزاری که مایکروسافت در اختیار کاربران قرار میدهد انجام دهد. ظاهرا مایکروسافت از روند انتشار بروزرسانی بزرگ ویندوز 10 کاملا رضایت دارد ضمن اینکه تا هفته های آتی دستگاه های بسیار بیشتری این بروزرسانی را دریافت خواهند کرد. همچنین از امروز انتشار بروزرسانی Creators برای گوشی های ویندوزی سازگار با این نسخه آغاز شده است.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید