مایکروسافت : نگاهی بر دفتر مرکزی در سانفرانسیسکو ۲۰۱۶

0

مایکروسافت
مایکروسافت

وقت ملاقات : نگاهی بر دفتر مرکزی مایکروسافت در سانفرانسیسکو

مقدمه:دوستان عزیز و گرامی , در آغاز نگاهی به خانه تقریبا ساده غول بزرگ تکنولوژی یعنی مایکروسافت در سانفرانسیسکو خواهیم انداخت. برای ملاقاتی کوچک با دوست عزیزمان مایکروسافت در ادامه با گیگر همراه باشید…

می‌خواهیم به شما مکانی را نشان دهیم که در آن چهل و سه هزار و پانصد نفر مشغول به کار هستند؛ مکانی که در آن کارمندان با یکدیگر در ارتباط هستند تا فضایی از زندگی واقعی را برای خود به وجود بیاورند. اینجا جایی است که محصولات غول بزرگ تکنولوژی، مایکروسافت طراحی و ساخته می‌شوند. این دفتر در خیابان شماره ۵۵۵ ایالت کالیفرنیا قرار گرفته است و در نزدیکی ساختمان یکی از بانک های تاریخی آمریکا قرار دارد. منظره‌ این دفتر بسیار خوب و مناسب است و حس خوبی را به کارمندان منتقل می‌کند.

 

مایکروسافت
مایکروسافت
مایکروسافت
مایکروسافت

technology company headquartered in Redmond, Washington, that develops, manufactures, licenses, supports and sells computer software, consumer electronics and personal computers and services. Its best known software products are the Microsoft Windows line of operating systems, Microsoft Office office suite, and Internet Explorer and Edge web browsers. Its flagship hardware products are the Xbox game consoles and the Microsoft Surface tablet lineup. It is the world’s largest software maker by revenue,[7] and one of the world’s most valuable companies.

نتیجه گیری:کاربران گرامی و محترم به انتهای مطلب جدید درباره ی نگاهی بر دفتر مرکزی مایکروسافت در سانفرانسیسکو رسیدیم امیدوارم از این مطلب لذت برده باشین و لذت برده باشین همراه با ما باشید.

گردآوری:گیگر

منبع:toranji

لینک مطلب

پاسخ دهید