ما خداحافظی نکردیم، حکم خداحافظی ما را دادند

0

به نقل از گیگر:

واکنش یکی از اعضای سابق به تغییرات شورای نمایش خانگی؛

من در جلسه تودیع نبودم و دلایل آن را نمی‌دانم اما تشخیص داده شد که ما نباید باشیم ولی من امیدوارم هر کسی در این شورا کار می‌کند به نفع مخاطب و مردم کار کند.

 به گزارش سینماخبر، حمید بهمنی فیلمساز و عضو سابق شورای نمایش خانگی ؛  در خصوص خداحافظی از شورای نمایش خانگی گفت: ما خداحافظی نکردیم حکم خداحافظی ما را دادند ولی در هر صورت هر مدیری که در منصبی قرار می‌گیرد بنابر مصلحت تصمیم می‌گیرد. 

وی با بیان این مطلب افزود: من در جلسه تودیع نبودم و دلایل آن را نمی‌دانم اما تشخیص داده شد که ما نباید باشیم ولی من امیدوارم هر کسی در این شورا کار می‌کند به نفع مخاطب و مردم کار کند. 

بهمنی با اشاره به فیلم‌نامه‌هایی که در انتظار بودجه برای ساخت است، اظهار داشت: من آخرین فیلمم را سال 91 ساختم ببیند چند سال است که با وجود اینکه فیلم نامه خوب و اجتماعی دارم حمایت نمی‌کنند و من نمی‌توانم فیلم بسازم. اما من صبر می‌کنم چون صبر خصلت خوبی است و من خیلی چیز‌ها را از صبر کردن آموختم. 

وی بیان کرد: من چند کار را می‌خواستم تولید کنم که یکی از آنها در خصوص جریان داعش است و یکی در خصوص مواد مخدر و اعتیاد، اما برای ساخت هیچ کدام مرا حمایت نکردند. 

بهمنی اظهار داشت: پول در سینما وجود دارد ولی اتحاد نداریم. دستهایمان در دست همدیگر نیست. مسئولان و مدیران فرهنگی ما برنامه‌ریزی ندارند چون به آن درک نرسیده‌اند که باید به سینما و فرهنگ کمک کنند. فیلمسازانی مثل پرویز شیخ طادی، شهریار بحرانی، جمال شورجه و… که در زمینه دفاع مقدس و انقلاب فیلم ساخته‌اند بودجه برای فیلم‌های ارزشی ندارند و بخش خصوصی هم قبول نمی‌کند. 

بهمنی در پایان گفت: اقدامات مثبت که برای فروش فیلم «محمدرسول الله» افتاد برای فیلم‌ها ما هم می‌تواند بیفتد. وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌تواند به مدارس ابلاغ کند که دانش‌آموزان را به دیدن فیلم‌های دیگر هم ببرند تا فروش فیلم‌ها بیشتر شود. 

منبع:

 

پاسخ دهید