مبارزاتی جذاب و نفس گیر بین ۱۶ گوشی برتر دنیا آغاز می‌شود!

0

با تلاش شبانه روزی تیم آی‌تی‌رسان و علاقه‌مندان و عاشقان این حوزه، مسابقه‌ای بزرگ و خاص در حال شکل گیری است که از همین الان باید بگوییم، نفس‌ها را در سینه شما حبس خواهد کرد!
ITResanCup
برگزاری یک جام بزرگ همچون جام جهانی بوده که سومین دوره آن قرار است تا پس از مدت زمان نسبتا طولانی، مجددا برگزار شود. در این رقابت، برترین‌های این صنعت گرد هم می‌آیند و شما انتخاب می‌کنید که کدام یک بهترین است!

در این جام، به سراغ توانمندترین گوشی‌های موبایل دنیا رفته‌ایم. ۱۶ مدل انتخاب شده‌اند و قرار است ابتدا در ۴ گروه و به صورت دوره‌ای با یکدیگر به رقابت بپردازند. سپس از هر گروه دو گوشی بالا آمده و به صورت حذفی مبارزه می‌کنند و در نهایت یکی از این مدل‌هاست که جام قهرمانان آی‌تی‌رسان را به خانه خود خواهد برد! در ادامه، تیزر این رقابت‌ها را مشاهده می‌کنید.

چگونه برگزار می‌شود؟!

ما این ۱۶ گوشی را انتخاب کرده‌ایم که همگی در دفتر سایت حاضر خواهند شد. تمام برنامه‌های این جام بزرگ که نزدیک به ۱ ماه به طول خواهد انجامید نیز آماده شده است. تنها کاری که کاربران بایستی بکنند، مشاهده دقیق این مسابقات است که توسط داورهای بین‌المللی ما قضاوت خواهد شد. شما گزارش کامل این دیدارها را خواهید خواند و در انتها، رای به برتری یک گوشی می‌هید. در واقع این آرای شماست که تعیین می‌کند کدام دستگاه پیروز این میدان شده و به مرحله بالاتر صعود خواهد کرد!

هر مسابقه به صورت اختصاصی نوشته شده و عکس و فیلم مخصوص به آن نیز تهیه می‌شود. این رقابت جذاب مشتمل بر ۳۱ مقایسه انحصاری به همراه مقالات تحلیلی دیگر است که باعث می‌شود تا در حدود ۵۰ مقاله خاص و جذاب را در طول آی‌تی‌رسان کاپ شاهد باشیم.

ITResan-Cup-2016-1000

مسابقات از چه زمانی آغاز خواهند شد؟

۳ مرداد، افتتاحیه مسابقات است که بین دو گوشی اچ‌تی‌سی ۱۰ و سامسونگ گلکسی نوت ۵ برگزار خواهد شد. در این مرحله شما در طی ۱۲ روز و به صورت متوالی، شاهد دو مسابقه نفس گیر و جذاب هستید و تا چند روز فرصت دارید که نظر به برتری یکی از گوشی‌ها و یا مساوی شدن این نبرد بدهید. امتیازات درست مانند یک مسابقه فوتبال بین گوشی‌ها رد و بدل خواهد شد و مدل‌هایی از گروه خود صعود خواهند کرد که از سوی شما بیشترین امتیاز را دریافت کرده باشند.

آیا فقط یک گوشی برنده می‌شود؟!

از سوی رای کاربران تعیین خواهد شد جام قهرمانی به کدام گوشی خواهد رسید. اما کارشناسان ما، برای مدل‌هایی که زحمت زیادی کشیده‌اند نیز جوایزی کنار گذاشته‌اند! جام زیبایی به قشنگ‌ترین گوشی اهدا خواهد شد، جام ارزش برای مدلی که مناسب‌ترین قیمت را در مقابل امکانات خود عرضه می‌کند و جام نوآوری برای دستگاهی که بیشترین خلاقیت را در محصولش داشته است.

دیگر چه خبر؟

به زودی اسامی دقیق این گوشی‌ها را برای شما اعلام خواهیم کرد. ضمن اینکه قصد داریم تا همراه با آی‌تی‌رسان کاپ، یک مسابقه جذاب را نیز بین کاربران برگزار کنیم و جوایز خوبی را نیز برای آن‌ها در نظر گرفته‌ایم. پس همین الان در سایت ثبت نام کنید و منتظر خبرهای جدیدتر در ارتباط با این جام منحصر به‌فرد باشید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید