متن‌های مورد علاقه هر وب سایتی را برجسته کنید و به اشتراک بگذارید

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، وب‌سایت Marker به شما کمک می‌کند که با نصب افزونه مخصوص آن بخشی از صفحه را به راحتی و تنها با فشردن یک دکمه برجسته کنید تا آن را در شبکه‌های مختلف به اشتراک بگذارید.

متن‌های مورد علاقه هر وب سایتی را برجسته کنید و به اشتراک بگذارید

این ابزار مخصوصا برای کسانی که دوست دارند سریع یک مطلب خاص را توییت کنند یا به دوست خود ارسال کنند نیز کار را بسیار آسان می‌کند.

برای شروع استفاده از این سرویس به وب‌سایت Marker.to بروید و با کلیک بر روی دکمه Install افزونه مخصوص این وب‌سایت را نصب کنید. پس از نصب این افزونه دکمه‌ای شبیه به یک ماژیک زرد رنگ در نوار آدرس بالایی نشان داده می‌شود که می‌توانید با کلیک بر روی آن بخشی از یک نوشته را برجسته کنید و با کلیک بر روی دکمه مخصوص بالای آن قسمت برجسته شده، رنگ آن را تغییر دهید، تگ به آن اضافه کنید یا دکمه به اشتراک گذاری آن بخش را فشار دهید.

متن‌های مورد علاقه هر وب سایتی را برجسته کنید و به اشتراک بگذارید

زمانی که بر روی دکمه به اشتراک گذاری کلیک می‌کنید یک لینک به شما داده می‌شود که با به اشتراک گذاری آن، فرد مورد نظر شما دقیقا به همان بخش برجسته شده هدایت خواهد شد.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید